SAKRÁLNÍ LÉČIVÉ SYCENÍ STRÁDAJÍCÍ DUŠE

CO NÁM DÁVÁ ZRAKEM ŽIVOTNÍ JEDNOTKY DOBRÉHO POCITU A LÉČÍ DUŠI KRÁSOU PROŽITKU. www.globalnireformapsychiatrie.cz/syceni-duse/

Nejprve se nasyťte pohledem na 

KRÁSU CYKLICKÉ HARMONIE. 

Uvědomte si pocitově v krku, pod hrudní kostí a v očích pod víčky, jak získáváme životní jednotky SKRZE ZRAK. 

Jak kotulotočí oči.

Čím se vlastně zrakově nabíjíme.

©

KRÁSOU

VZNEŠENOSTÍ

PRAVIDENOSTÍ

HARMONIÍ

ČISTOTOU

KOMBINACÍ BAREV

KRUHOVOU CYKLIČNOSTÍ

ODSTÍNY V JEDNOM BAREVNÉM TÓNU

PŘÍJEMNOSTÍ

NĚŽNOSTÍ

JEMNOCITNOSTÍ

POKOJEM V SRDCI

PŘESNOSTÍ

VĚROHODNOSTÍ

OSTROSTÍ

POCITEM BEZPEČÍ

POCITEM, ŽE NESPĚCHÁME A MŮŽEME SI UŽÍT.

NIC NÁM NEHROZÍ.

©

Pouze v rámci těchto pravidel tvořte.

Příjemně sytící zrakový vjem nám dává 

jednu životní jednotku.

Proto pokud pracujeme s psychiatrickým pacientem, na prvním místě mu musíme pomoci sakralizovat zrakově prostory, kde přebývá nejvíce.
na prvním místě si musí zařídit meditační místnost, kde má krásně na pohled a kde jej nikdo neruší, aby mohl analyzovat svoji situaci.

Pokud budujeme ústavní péči pro momentálně nešťastné duše, musíme ladit barvy vždy do lila, růžové zimní teplé a tyrkysu, stříbra a bílé. Jiné barvy v sakrálním ústavu duševního zdraví být nemohou NA PŘÍJIMACÍM MEDITAČNÍM ODDĚLENÍ, kde se analyzuje životní příběh pacientů. Mohou být ve vícero odstínech těchto barev.

©
Musí obsahovat mandalový vzor v jednom designu a všechny ostatní prvky se tomtu vzoru musí vizuálně přizpůsobit.
a jiných podmínek duše člověka, který má psychické potíže, trpí úzkostí a napětím a nemůže se nijak uvolnit a uvědomit si, co opravdu potřebuje a nabrat sílu ke změnám v životě.
SAKRÁLNÍ MEDITOVNA JE ZÁKLADEM PRO NOVOU PSYCHIATRICKOU PÉČI.
Další místnosti pro léčbu duší mohou být designově jinak laděné. 
Pokud potřebujeme postupovat racionálními kroky pragmaticky proti zločinu v životě člověka, použijeme místnost barvy harlekýn, tedy černo - bílé. 
V těchto místnostech se s pacientem stýká duchovní morální kriminální policie a soud, který pomáhá pacientovi řešit těžké životní situace a zbavovat jej zločinu, zasedá v místnosti černo-šedo-béžovo-stříbrno-bílé. 
©
Modrá mandalová místnost je setkávací s kurátorem. 
Návštěvy přijímáme na chodbách laděných do lila-tyrkysu a starorůžové. 
Jídelnu ladíme do žlutohněda. 
Červeno tmavě hnědá je muzikoterapeutická místnost. 
Růžovo hnědá je pro sakrální masérnu. 
Cvičíme v místnosti, která je sportovně laděná v barvách všech pomůcek. Na zemi máme dřevěné parkety.
Bazén je tyrkysovo modrý. 
Pokojíčky pacientů by měly být odstíny tyrkysu, do zimní ružové nebo světle jarně modré - holky, odstíny námořnické modré kluci. Stabilizační pokoje jsou kombinované sytý tmavší tyrkys - tmavší královská modrá. 
©

Poslední pokoj před propuštěním by měl být vlastenecký a s větším počtem pacientů společně. Na konci pobytu hrajeme týmové hry a týmově pracujeme a přejeme si sobě nový život a plánujeme si jej s kurátorem, plánujeme si změnu interiéru svého bydliště a prácovního prostředí.

Každý psychiatrický pacient si musí při léčbě připadat jako velevážená osobnost.

©
Každý ústav duševního zdraví a pohody by měl mít svoje designové věci, ve kterých jsou pacienti oblečeni a cítí se v nich krásně pohodově. Měl by mít vizážistickou místnost a kadeřnictví, kde se pacienti mohou krášlit. Stolovat by se mělo sakrálně, žádné puklovité podržpoddržky jako mají sadisti na psychiatriích nyní.

Duše strádajících se léčí příjemnostmi a ne hujovitými ošklivostmi.

Každý ústav duševního zdraví a pohody musí mít meditovny, přednáškové místnosti, knihovnu, jídelnu, cvičebnu, hudebnu, servírnu, kterou tvoří zahrada, posezení, venkovní a společenské hry, kuchyň, čajový bar, kavárna, cukrárna, juicebar a salátbar a rychlé zdravé občerstvení. 

Všechny části ústavu musí být zrakově vyladěné na léčivé prvním i každým pohledem.

Tam pacienti chodí do práce.

Pacienti by měli pracovat postupně jak se jim ulevuje na celé obsluze v ústavu, kde se léčí. Měli by se naučit všechny práce. Měl by to být ústav, kde mohou být poté, co zesílí, zaměstnáni tak, že si na svůj pobyt částečně vydělají svojí prací pro sebe i pro ostatní.
©

Jsme bytosti vizuální a pokud se neharmonizujeme zrakově, nemůžeme se zbavit mentálních a pocitově emocionálních negativních energií kolem své srdeční krajiny, které zde vznikly násilím na nás a které si potřebujeme nejprve uvědomit, aby se nám ulevilo.

Pacienta na prvním místě zbavujeme zločinů na něm a poté jej harmonizujeme v mandalových meditovnách předepsaným způsobem.
©

Musí vyjadřovat svoje emoce a uvědomit si, kde si nechal ubližovat, co dělal špatně a co musí ve svých postojích a pocitech změnit, aby se cítil dobře a věděl si rady sám při další zátěži. Nevyrábíme věčné pacienty závislé na péči nebo nějakém produktu či proceduře, školíme soběstačné bytosti, které si vědí rady se svým životem samy a mohou později pomáhat dalším osobám, aby se do situace, ve které duše trpí, nedostaly a nebo aby z ní našli cestu ven.

Bývalý psychiatrický pacient je nejlepší budoucí kurátor. 
Tímto vás voláme k sobě.

VĚTŠÍ DETAILY JAK SYTIT DUŠE SPRÁVNĚ SE DOZVÍTE 
AŽ SE ZBAVÍME 
ZLOČINCŮ NA SOBĚ.

©