TERAPIE SAKRALIZACÍ GCP GEOMETRICKOU CYKLICKOU PŘESNOSTÍ 

LÉČENÍ PRAVOTOČIVOU GEOMETRICKOU SAKRALITOU  www.globalnireformapsychiatrie.cz/sakralizace-gcp/

JSME BYTOSTI NIRVÁNSKÉ 

VYTVOŘENÉ PODLE PRAVOTOČIVÝCH GEOMETRICKÝCH CYKLICKÝCH VZORŮ.

Pokud chceme být duševně zdraví, musíme se obklopovat KRÁSOU SAKRÁLNÍ PRAVDIVOSTI, PRAVOTOČIVÉ GEOMETRICKÉ CYKLIČNOSTI, PŘESNOSTI A ROZMANITOSTI.

Pokud jste obklopeni chaosem, levotočivým neřádem, nepořádkem, futurismem a jinými matlaninami, ze kterých se jenom těžko vyčte realita, onemocníte. 

Vzory nesakrální musí tvořit maximálně 25% naší reality, abychom mohli sakralitu srovnat s nesakralitou. Pokud je nesakrálních vzorů více, onemocníme na duši. 

Pokud je jich málo, robotizujeme směrem do nirvány pouze. Nikdy nesloužíme zločinu jako roboti. Proti zločinu se vždy vzepřeme a porazíme jej. Zločin v naší realitě nemá šanci na úspěch. Nehřešte, nemá to cenu. Vždy budete odhaleni a potrestáni.

Kolem sebe potřebujeme REÁLNÉ, PRAVDIVÉ, CYKLICKY GEOMETRICKÉ, PRAVÉ, tudíž SAKRÁLNÍ VZORY VE VŠECH TĚLECH, ABYCHOM BYLI ŠŤASTNÍ.

V sakrálních pravotočivých geometricky cyklických vzorech jsou všechny duchové v tělech v realitě zúčastnění na sobě závislí a milují se. Spolutvoří v zájmu uvědomit a dostat do nirvány všechny, nejenom někoho. Všechny bytosti musí být šťastné, abychom mohli nirvánu pro všechny tvořit. Jakákoli nespravedlivá represe ja vadná. 

Tyto naše sakrální vzory níže jsou MESIÁŠOVY LICENCE pro výrobů SAKRÁLNĚ LÉČIVÝCH povlečení, ubrusů, prostírání, kapesníků, dóz na potraviny, šití a na piknikové a plážové tašky, na koberečky a na nástěnné tapety do terapeutických a meditačních místností a do domácností do sakrální meditovny, do kuchyně, obýváku i ložnice, ale jeden vzor, nesmí se kombinovat. Jsou určeny i na obleční, ale má to přesná pravidla a proto absolutně zakazujeme krást naše vzory a použít je jakkoli, dokud si nezakoupíte licenci a neprojdete speciálním kurzem od nás. Mohli byste lidem i sobě ublížit. Naše vzory mají obrovskou léčivou sílu.

Pokud byste si přáli stát se výrobcem či prodejcem těchto superléčivých STVOŘITELOVÝCH GEOMETRICKY CYKLICKÝCH SAKRÁLNÍCH VZORŮ, kontaktujte nás skrze kontaktní formulář. Totéž, pokud chcete být TERAPEUTEM METODY SAKRALIZACE GCP

Není dovoleno tyto obrazy používat bez našeho autorizovaného souhlasu v písemné smlouvě pod pokutami v síti L'MURTENET.

Pravidelný pohled na tyto vzory léčí, ale je třeba umět je používat. Neodborné použití by způsobovalo časem zvracení osob, které by se ocitly v jejich blízkosti, a proto je třeba dodržovat pravidla, která naučíme jak jejich autorizované výrobce, tak terapeuty i klienty.

Pokud máte zájem o DIPLOMOVANÝ KURZ GCP, vyplňte si přihlášku a zaplaťte si administrativní poplatek. Po kurzu dostanete licenci tyto sakrální geometrické cyklické obrazy používat všemi způsoby jako diplomovaný terapeut, diplomovaný výrobce či diplomovaný prodejce.

Tyto vzory si nesmíte stahovat do svých počítačů.

Všimněte si jak na vás působí každý z těchto stylů a uvědomte si jak byste je vyrobili, za jakým účelem a do jakého interiéru nebo exteriéru či na předměty. Kam vlastně patří. Každý má přesné určení. Tyto jsou pouze pro děti. Hodí se na polštářky, na koberečky, na bílá trička, na osušku, žínku, na ručník, na noční košilku nebo pyžamo, na deku a na prostírání, ubrus, na stěnu jako dekorace, na samolepky, na dopisní obálky a dopisní papír, na sešity na hlavní stránku a na každou stránku do hlavičky doprostřed a dolů. 

Pokud byste je někdo chtěl tisknout na sešity a náčrtníky čtvercového i obdélníkového a kruhového formátu a na naše mandalové omalovánky, čímž chceme začít, abychom jejich sílu představili rodičům, tak se nám ozvěte. Udělujeme licenci a těchto vzorů máme 12 a prodáváme je dohromady jako celek za přesně stanoveným účelem. Každý se smí použít pouze na přesně stanovené předměty v přesně stanoveném počtu do interiéru i exteriéru v sadách pouze, jinak neléčí, ale ubližují. U sešitů je to jinak, je možné si koupit i jeden jediný sešit, ale prodává se s plakátem, který musíte dítěti doma vystavit, ideálně na dveře z obou stran. Potom by dítě mělo používat tento vzor rok, aby se harmonizovalo. Jaké účinky má taková harmonizace naší jedinou mandalou?

Dítě se začne lépe soustředit a začne lépe a pravidelně spát. Začne více malovat, číst a psát. Začne vnímat které barvy spolu harmonizují a vybírá si lépe věci, které mu prospívají. Změní se mu časem chutě na správně a bude jíst dobrovolně zdravěji. Začne více pít vodu, pokud mu to budete chvilku říkat. Sešity se dodávají se sakrálními nápisy, které dítě vyzývají k tomu, aby si plnilo svoje sakrální povinnosti vůči svému tělu. Říká se jim TALKING NOTEBOOK.

Ukázka STVOŘITELOVY MANDALOVÉ OMALOVÁNKY.

K těmto omalovánkám dáváme návod jak je správně vybarvit, aby se dítěti správně trénoval zrak pravolevě a neničil se. Vždy se vybarvují odshora pravotočivě v kruzích, přičemž n avnějším okraji musí být nejtmavší barvy a uvnitř barvy nejsvětlejší. Jsou určeny pro děti od 10 let do 15 let a pro ostatní v rámci harmonizace po úraze hlavy, nehody, zlomenině kosti, duševním otřesu, silném leknutí, dlouhodobé nemoci. Začíná se vždy nahoře na vnějším okraji a vybarvuje se vše pravotočivě, tedy ve směru hodinových ručiček a to nejtmavší pastelkou nebo fixou či štětcem, a to až po zarážku prvního okraje. Barva se mění na každou vrstvu směrem ke středu obrázku a měla by být světlejší, než barva předtím. Takto vybarvená mandala, od které by se nemělo odcházet, dokud se nedokončí, vyjadřuje momentální rozpoložení duše člověka a měl by si o ní popovídat s terapeutem proč zvolili jaké barvy a na to při vybarvování myslel.

Mandaly, které někr'teří lidé vydali, postrádají smysl a jejich vybravování, navíc vadným způsobem, je škodlivé a neužitečné, je to ztráta času a životních energií. Mandala musí mít pravidla, které vnímá pouze školený terapeut GCP. Mandala, která vás zrakem nepřitahuje, není vhodná k tomu, abyste se jí zabýval, a proto si ji musí člověk vybrat. Nesmí mu být přidělena a k vybarvování nesmí být nucen. Jinak neléčí.

Každá mandala vyzařuje jinou frekvenci pocitu očí a potřeb očí, na co se má člověk dívat. Každý úklidem v sobě a ve svém prostředí harmonizujeme všechno v sobě a okolo sebe a tím léčíme.

KAŽDÝ BY SE MĚL STÁT VĚDOMĚ SVÝM VLASTNÍM LÉČITELEM.

Mandala číslo jedna u nás vyjadřuje JDU DO SVÉHO STŘEDU a člověk, který by si ji vybral z naší nabídky potřebuje rozebírat svoje vnitřní sakrální potřeby s lidmi a svými BOHY okolo sebe.

Mandala druhá vyjadřuje frekvenci JSEM DOMÁCÍ TYP a člověk, který by si ji vybral nyní, potřebuje harmonizovat svůj domov, potřebuje uklidit a dát pryč nepotřebné věci a sakralizovat prostor.

Mandala třetí komunikuje, že by se měl člověk, který si jí vybral, harmonizovat do BLACK & WHITE. Hledá rovnováhu ve všech vztazích a potřebuje se naučit ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON, ideálně zpaměti a potom jej uplatňovat na všechny vztahy. měl by si zařídit meditovnu do černo bílé barvy. Může zde mít i dřevo světlé, může zde mít kůže na stěnách  a jak přehoz a na polštářcích imitaci kožešiny v b'žové, stříbro, třešeň dřevo rochu , křišťál a drahé kameny, knihy, bílé kameny a může zde mít omezeně květiny zelené. Jinak nic. Bude meditovat několik let.

Mandala čtvrtá komunikuje POTŘEBUJI ZAHRADU. Takový člověk musí nutně ven a vypěstovat si květiny a nějakou zeleninku. Musí si pořídit nebo pronajmout zahrádku a nutně musí chodit na zahrádku, jinak onemocní.

Mandala pátá vede do ROBOTIZACE. Člověk, který si jí vybral, si potřebuje nutně ulevit z práce a potřebuje pomoc v domácnosti, měl by si ji zaplatit, měl by si pořídit více přístrojů, které mu usnadní práci a měl by chodit na jídlo do restaurace. neměl by doma uklízet a vařit a starat se o domácnost, potřebuje tvořit, ale v nějakém systému, například v MLM. V něčem, co už existuje a on se zařadí do systému. Měl by si pořídit web a něco prodávat, nějaký výrobek, který sám vyrobí ručně. Měla by to být věc, která se neustále potřebuje, je užitečná a je třeba jí obnovovat, protože se opotřebuje, nebo do ní dokupovat náhradní součástky.

Mandala šestá komunikuj ZJEDNODUŠ SI ŽIVOT. Člověk, který si jí vybere, by měl radikálně změnit prostředí, ve kterém se nachází, na úsporné a jednoduché. Měl by si udělat pořádek v činnostech a opustit všechny, které mu berou čas na věci užitečné a získat tak minimálně 4x 3 hodiny volna navíc, které pak využije pro svoje vzdělávání v oboru, který si vybere. potřebuje se nutně rozvíjet novým směrem a k tomu musí zanechat staré nepotřebné. i vztahy, nejenom věci, kroužky nebo práci, která nepřináší užitek a pouze neužitečně zaneprazdňuje.

Tyto níže jsou silně harmonizační pro starší lidi.

Těchto vzorů jsou tisíce. 

Můžete si vybrat pro svoji provozovnu, byt či meditovnu nebo na svoje licencované výrobky či do našeho licencovaného CATMANU svůj osobitý vzor a garantujeme vám, že nikdo jiný tento vzor mít nebude na celém světě. 

GARANTUJEME VÁM ABSOLUTNÍ ORIGINALITU.

JEŠTĚ SE NEHLASTE, AŽ BUDEME ODPOVÍDAT NA TUTU SKUTEČNOST, TAK ZDE OTEVŘEME MOŽNOST SE REGISTROVAT.