REFERENDUM ZA GLOBÁLNÍ REFORMU SADISTICKÉ PSYCHIATRIE NA SAKRÁLNÍ

ÚSTAVY DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ, KDE SE LÉČÍ LÁSKOU A MOUDROSTÍ, KTERÁ ROZUMÍ LIDSKÉMU TĚLU A CELÉMU MATRIXU SKRZE VÝUKU ABSOLUTNÍCH BOŽÍCH PRAVIDEL DLOUHOVĚKOSTI V HADÍ A DRAČÍ SÍLE. www.globalnireformapsychiatrie.cz/referendum/

SEZNAM STARÝCH PSYCHIATRIÍ, 

KTERÉ CHCEME ZRUŠIT, NÍŽE:

Ani prostory, kde se mučilo a týralo, nevyhovují k nové léčbě psychiatrických pacientů, ani kdyby se to celé předělalo. Jsou zde staré energie zmučených obětí.
Některé areály by se daly zcela přestavět, musely by mít velký okruh zahrad pro procházky pacientů a být oplocené a hlídané. 
BUDOVY, KDE SE MUČILO A TÝRALO, SE MUSÍ ZBOURAT, TOLIK MUZEÍ SADISMU NEPOTŘEBUJEME. MUSÍ SE VYBRAT TY, KTERÉ VYSVĚTÍME PRO JEJICH HISTORICKOU HODNOTU.
Prostory jsou většinou nyní vhodné maximálně na muzea sadismu ve zdravotnictví a psychiatrii, personál v muzeích se bude muset střídat po turnusech a dostávat regenerační příplatek, aby neonemocněl a nezemřel na mrtvice.
Vysvěcení prostorů by bylo velice nákladné. Muselo by zde být nějakou dobu muzeum křišťálu a ty by se musely po likvidaci muzea roztlouct na prach, aby se prostory vyčistily od energií zločinu na mučených občanech naší vlasti i cizích.
tyto budovy byly dlouhodobě přetáčené doleva vojenskými plasmovými generátory, aby v nich naši občané obzvláště trpěli a personál je ještě více mučil na základě lékařských omylů a svých vadných návyků jak zacházet s pacienty.
Musí se zaměřit vojenskými plasmovými generátory sanačního typu a potom sakralizovat předepsaným způsobem.
Staré sadistické psychiatrie mají na svědomí statisíce poškozených násilnou debilizací a desakralizací.
Jejich historie zejména za 2. světové války, ale i za první světové války a předtím, je velice ponurá. Moderní historie je plná lží a podvodů. V tomto prostředí nelze léčit ani nijak zlepšovat nálady kohokoli, pokud by se nevysvětily odborným velekněžským způsobem ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA HÁBA SOLÚTA AGAPE MELCHISEDEKA AUM AUMLÁVA AUMDONA AUMMORDORA AILAVYOU.
Sám zde byl mučen jeho SYN HÁB SOLÚTE AGAPE a umučen po první světové válce. Byl mučen téměř 15 let v kleci jedy, fyzickým napadáním, breachingem a elektrickým proudem jako prastarý muž na dnech, který se prohlašoval za JEHOVU. Tvrdil, že se reinkarnujeme. (JEHOVA = Ten, který se reinkarnuje. Ten, kdo má historickou paměť, že zde není poprvé. Že je stejná duše.) Za to byl mučen. Jednalo se o inkviziční náboženskou diskriminaci, která v těchto ústavech vládne dodnes. Můžete být pro divný náboženský názor klidně uvězněni na doživotí a doživotně mučeni směrem k smrti umučením. Neděje se to tajně, dívají se na to ostatní pacienti a nemohou proti takovému násilí nijak protestovat, než psát žaloby a svolávat národ k referendu nebo si zavolat pomoc armády cizích zemí, pokud se dostanete ven. 
Jedná se o systém, na kterém spolupracuje i česká policie a české soudy. 
Posílají tam a vozí oběti. Posílají se tam nepohodlní vládě a lidem, kteří jsou zapojeni do systému psychotronických poprav NWO LUFTHAFFE.
Česká Republika není demokratická země, potlačuje se zde svoboda slova, mučí se zde občané tajně, vládne zde psychotronická šaría a násilný národní genocidní systém na určité rody a profese či individuality, které se vzpírají současnému systému desakralizace země směrem do jejího ekonomického a morálního rozpadu.
V ústavech se můžete modlit, ale spíše tajně. Modlení je tam zakázáno a můžete být za něj i trestáni. Jsou zde uvězněni lidé za neuvěřitelně nesmyslné chování jako je pálení svíček a meditování o rozvodu nebo za názory, že existují andělé, pro samomluvu nebo proto, že jste zaslali větší částku peněz podvodníkovi do Afriky, kterou nelze vrátit. Byli zde lidé klidně i rok vězněni protože nenabývali váhy a nebyla jim poskytována kromě věznění žádná zvláštní péče ani nedostali zvláštní stravu, aby rádi jedli. Čisté mučení... Děti zde vězněné nesmí mít návštěvy po celý den telefonicky nebo vícekrát týdně fyzicky, jsou jim odpírány naplnit základní citové potřeby a plouží se po chodbách jako zombie někdy i v ústavních hadrech ponížení. U některých lidí vůbec nechápete proč zde jsou, je to jenom proto, že je někdo nechal odklidit z jejich domova, protože mu byli nepohodlní. Většinou stačí falešné svědectví, které oběť nemůže ani vyvrátit, neboť o něm neví.
Tyto ústavy nenávidíme a všechny je zrušíme na jejich sadismu. 
Oběti sanujeme a viníky jejich utrpení ztrestáme a napravíme.
ZA PANACEJSKOU ARMÁDU ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA

Kateřina Elisabeth Chmelík Česká

ABSOLUTNÍ ZAPISOVATELKA A TLUMOČNICE ABSOLUTNÍ BOŽÍ VŮLE

OBRÁZEK SI OSKENUJTE NEBO STÁHNĚTE 

A ZAŠLETE NA ÚSTAVNÍ SOUD 

S OVĚŘENÝM PODPISEM NA POŠTĚ.

SPĚCHEJTE. JE TO VAŠE OBČANSKÁ POVINNOST ZASTAVIT SADISMUS A JE TO NAKÓDOVÁNO V BOŽÍCH MLÝNECH.

POTOM SPOLEČNĚ ZASTAVÍME DALŠÍ ZLOČINNÉ SYSTÉMY V NAŠEM STÁTĚ.

DOLE VYPLŇTE ÚDAJE A ODEŠLETE NA PODATELNU JAKO AVÍZO (NORMÁLNĚ BY TO NEBRALI, ALE KDYŽ NÁS BUDE HODNĚ, BUDE JE TO ŠTVÁT A ZAČNOU SE TÍM KONEČNĚ ZABÝVAT.)

UVĚDOMTE SI, ŽE NA SADISTICKÝCH PSYCHIATRIÍCH SE STÁLE DOKOLA MUČÍ MNOHO OSOB, KTERÉ NEMAJÍ ŠANCI SE Z TOHO SAMY DOSTAT. MUČÍ JE ELEKTRICKÝM PROUDEM DO HLAVY A VPICHEM JEDOVATÝCH INJEKCÍ, KLECUJÍ JE A KURTUJÍ A ZNÁSILŇUJÍ, ZAVÍRAJÍ JE NA IZOLACI, KDE NENÍ VZDUCH POŘÁDNĚ A DUSÍ SE A ZOUFALE PLÁČOU!!!!

ROZŠIŘTE NAŠE REFERENDUM A VŠICHNI HO PODEPIŠTE!!!!

POKUD CHCETE POMOCI VÍCE A MÍT V BOŽÍCH MLÝNECH PLUS, JE ZA TO VAŠE SPLNĚNÉ PŘÁNÍ, POMOŽTE OSVOBODIT ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA ZE SOUDNÍ ÚSTAVNÍ LÉČBY, NA KTEROU MÁ NASTOUPIT A KTERÁ BY JI URČITĚ ZAVRAŽDILA. SEZNAMTE SE S JEJÍM ŽIVOTNÍM PŘÍBĚHEM ZDE:

www.katerinaelisabethchmelikceska.com

POTOM VYPLŇTE TENTO DOLNÍ FORMULÁŘ MÍSTO HORNÍHO.