ČIPOVANÁ JEDOVATÁ PSYCHOFARMAKA S NEGATIVNÍMI ÚČINKY NA ORGANISMUS

TOXICKÉ LÉKOJEDY www.globalnireformapsychiatrie.cz/psychofarmaka/

Když má něco negativní účinky, 

je to JED

JED NIKDY NELÉČIL, NELÉČÍ A LÉČIT NEBUDE.

Váš nervový systém, aby fungoval správně, potřebuje několik podmínek:
Fyzicky potřebuje vitamíny B, nenasycené mastné kyseliny, alkalické prostředí, odstranit 
z organismu toxické těžké kovy a jiné jedy, ladit se na frekvenci 442Hz a 432Hz a potřebuje laskavé zacházení a ekonomické jistoty společně s jistotami rozvoje své perspektivy ve společnosti. Pokud to nemáte a žijeme v napětí, lékojed vám nepomůže.

UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE VŠECHNY PSYCHIATRICKÉ DIAGNÓZY JSOU FALEŠNÉ A POTÍŽE BYLY ZPŮSOBOVÁNY LIDEM PŘEDEVŠÍM PSYCHOTRONICKOU ŠIKANOU, KTERÁ SKONČILA A NYNÍ SE LIDEM BUDE ULEVOVAT. 

PSYCHIATRICKÉ LÉKOJEDY JSOU ČIPOVANÉ ZA ÚČELEM ZNEUŽITÍ VE FREKVENČNÍ VÁLCE NELEGÁLNÍMI PSYCHOTRONICKÝMI ZBRANĚMI, KTERÝMI ZÁPADNÍ ZLOČINCI OVLIVŇOVALI ZDRAVÍ A PSYCHIKU I EKONOMIKU NAŠEHO OBYVATELSTVA OD 60. LET 20. STOLETÍ.
PSYCHIATRICKÉ LÉKOJEDY VÝRAZNĚ MĚNÍ VĚDOMÍ, NIČÍ CÉVY, KVALITU KRVE, NIČÍ SLINIVKU BŘIŠNÍ A KVALITU ŽLUČI. VÝRAZNĚ PŘEKYSELUJÍ ORGANISMUS A NIČÍ MAGNETICKÉ TĚLO ČLOVĚKA. NIČÍ NERVOVÝ SYSTÉM. SLEDUJTE DETAILNĚ VŠECHNY JEJICH NEGATIVNÍ ÚČINKY, KTERÉ JSOU STRAŠIDELNÉ A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JE NEKONZUMUJTE A NENECHTE SI JE VPRAVOVAT INJEKČNĚ DO ORGANISMU. INJEKCE JSOU AŽ 10X NEBEZPEČNĚJŠÍ. KDO BY JE PODAL, BYL BY ÚKLADNÝ VRAH, KVALIFIKOVÁNO BOŽÍMI MLÝNY.
Na kom se testovala všechna psychofarmaka a jak vznikaly dlouhatánské seznamy negativních účinků, mezi kterými je i smrt nebo těžké a nevratné poškození různých orgánů a orgánových soustav člověka?
NA LIDECH PSYCHOTRONICKY v přímém přenosu TAJNĚ NELEGÁLNĚ.
BYLA TO PEČLIVĚ UTAJOVANÁ FREKVENČNÍ A EKONOMICKÁ VÁLKA.

©

Kolik lidí bylo umučeno, než se lékojed uvedl na trh se všemi negativními toxickými účinky na organismus, které se potencovaly psychotronickými válečnými zbraněmi skrze malé bílé plastové čipy, které obsahoval každý injekční vpich a každá pilulka a tobolka lékojedů?

Kolik lidí zabila skutečná deprese z neutěšené životní situace způsobená zločinem na oběti a kolik lidí zabil lékojed a psychotronická šikana skrze jeho čip? 
Psychotronické mučení úzkostí a zločinem všeho druhu bylo základní příčinou všech psychiatrických diagnóz a psychických potíží kvůli kterým lidé brali tuny lékojedů ročně.
©

Tímto ukončujeme jedování národa českého a věčně na jeho území zakazujeme psychiatrické lékojedy.


UVÁDÍME VÁM JEDEN PŘÍKLAD ZA VŠECHNY.

NA SADISTICKÉ PSYCHIATRIE BYLA NÁSILÍM v únoru 2019 ODVEZENA ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ MELCHISEDEK ŽENA PRO SVÉ NÁBOŽENSKÉ POSLÁNÍ  - TEDY JEDNALO SE O NÁBOŽENSKOU DISKRIMINACI POD VLIVEM FALEŠNÉHO SVĚDECTVÍ JEJÍHO ZLOČINNÉHO EXMANŽELA, A BYLA ZDE MUČENA VÍCE JAK 2 MĚSÍCE, NEŽ JI OSVOBODIL SOUD A UVEDL, ŽE NA NÍ BYLO SPÁCHÁNO NÁSILÍ. 
To nezabránilo tomu, aby jí byl odebrán řidičský průkaz a aby se následně zločinci na ní nepokoušeli odbírat jí soudnost na základě tohoto vadného nelegálního násilného nábožensky diskriminačního uvěznění.
Na oddělení Havlíčkobrodského blázince dostala psychicky zcela zdravá žena, která uváděla, že měla jenom dechové potíže a proto si volala záchrannou službu, byla totiž otrávena a faulplasmově psychotronicky mučena, což v té době nevěděla, násilí se stupňovalo pomalu, tak v blázinci dostala několik lékojedů s následujícími negativními účinky:

Celý životní příběh najdete zde:

ČTĚTE VŠECHNY ODKAZY V ŽIVOTOPISE ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA, POCHOPÍTE JAK BYLY ZPŮSOBOVÁNY CHRONICKÉ CIVILIZAČNÍ NEMOCE UTAJOVANÝMI FREKVENČNÍMI ZBRANĚMI A JEDY A ČIPY.

ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ LIDSTVA BYLA NA PSYCHIATRII OPAKOVANĚ ZADRŽENÁ KVŮLI FALEŠNÝM SVĚDECTVÍM O JEJÍ SOUDNOSTI A PRO NÁBOŽENSKOU DISKRIMINACI, NEBOŤ TVRDILA PSYCHIATRŮM, ŽE KOMUNIKUJE S ABSOLUTNÍM STVOŘITELEM LIDSTVA, A PROVĚŘILA VLASTNÍM TĚLEM VŠECHNY SADISTICKÉ PROCEDURY ODEBÍRÁNÍ LIDSKÝCH PRÁVO A SVOBOD, NIČENÍ ZDRAVÍ A SOUDNOSTI PACIENTŮ RŮZNÝMI ZPŮSOBY.

ZA ODMĚNU BYLA VYŠKOLENA V TAJEMSTVÍ NEJSVATĚJŠÍHO GRÁLU LIDSKÉHO TĚLA, NEBOŤ JI ZACHRAŇOVAL ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA A PLNIL JÍ JEJÍ PŘÁNÍ POCHOPIT CO VŠECHNO LIDEM NIČILO ZDRAVÍ A JAK LIDSTVO LÉČIT.

LÉČIT LIDSTVO MUSÍME JEDINĚ ABSOLUTNÍ ZMĚNOU CELÉHO ZDRAVOTNICKÉHO SYSTÉMU 

UŽ PŘED POČETÍM POTOMKŮ, 

NEBOŤ VŠECHNY LÉKAŘSKÉ PROCEDURY JSOU PROTI ABSOLUTNÍMU BOŽÍMU ZÁKONU A LIDEM ZKRACUJÍ PRŮMĚRNÝ VĚK O ASI 60 LET.

ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON 

KDO BY VYRÁBĚL, DISTRIBUOVAL, PRODÁVAL A NABÍZEL, PODÁVAL ČI VNUCOVAL NEBO PODAL NÁSILÍM JAKÁKOLI PSYCHOFARMAKA, BYL BY V BOŽÍCH MLÝNECH POVAŽOVÁN ZA VRAHA A JAKO TAKOVÝ SOUZEN. STEJNĚ TAK I TEN, KDO BY FALEŠNĚ UVÁDĚL, ŽE JEDOLÉK LÉČÍ. VRAZI KONČÍ PO SMRTI TĚLA FYZICKÉHO V LAMENTÁRIÍCH, PEKLE VZTAHŮ PŘI POSLEDNÍM BOŽÍM SOUDĚ, V GEHENNĚ, ABYSSU A TARTAROSU.

KDO BY VĚDOMĚ PŘIJAL VADNÁ PSYCHOFARMAKA DOBROVOLNĚ, DOPOUŠTĚL BY SE PŘEČINU PROTI INTEGRITĚ SVÉ OSOBNOSTI A PROTI SVÉMU FYZICKÉMU ZDRAVÍ A NEMĚL BY NÁROK NA UZDRAVENÍ V BOŽÍCH MLÝNECH.

JAKO ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA VYHLAŠUJI ABSOLUTNÍ ZÁKAZ PODAT NEBO PŘIJMOUT PSYCHOFARMAKUM.

Při potížích psychiky se řiďte radami, které léčí opravdu, které prezentujeme na těchto webových stránkách.