ČIPOVANÁ JEDOVATÁ PSYCHOFARMAKA S NEGATIVNÍMI ÚČINKY NA ORGANISMUS

TOXICKÉ LÉKOJEDY

Když má něco negativní účinky, 

je to JED

JED NIKDY NELÉČIL, NELÉČÍ A LÉČIT NEBUDE.

Váš nervový systém, aby fungoval správně, potřebuje několik podmínek:
Fyzicky potřebuje vitamíny B, nenasycené mastné kyseliny, alkalické prostředí, odstranit z organismu toxické těžké kovy, ladit se na frekvenci 432Hz a potřebuje laskavé zacházení a ekonomické jistoty společně s jistotami rovoje své perspektivy ve společnosti. Pokud to nemáte a žijeme v napětí, lékojed vám nepomůže.

UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE VŠECHNY PSYCHIATRICKÉ DIAGNÓZY JSOU FALEŠNÉ A POTÍŽE BYLY ZPŮSOBOVÁNY LIDEM PŘEDEVŠÍM PSYCHOTRONICKOU ŠIKANOU, KTERÁ SKONČILA A NYNÍ SE LIDEM BUDE ULEVOVAT. 

Na kom se testovala všechna psychofarmaka a jak vznikaly dlouhatánské seznamy negativních účinků, mezi kterými je i smrt nebo těžké a nevratné poškození různých orgánů a orgánových soustav člověka?
NA LIDECH PSYCHOTRONICKY v přímém přenosu TAJNĚ NELEGÁLNĚ.

©

Kolik lidí bylo umučeno, než se lékojed uvedl na trh se všemi negativními toxickými účinky na organismus, které se potencovaly psychotronickými válečnými zbraněmi skrze malé bílé plastové čipy, které obsahoval každý injekční vpich a každá pilulka a tobolka lékojedů?

Kolik lidí zabila skutečná deprese z neutěšené životní situace způsobená zločinem na oběti a kolik lidí zabil lékojed a psychotronická šikana skrze jeho čip? 
Psychotronické mučení úzkostí a zločinem všeho druhu bylo základní příčinou všech psychiatrických diagnóz a psychických potíží kvůli kterým lidé brali tuny lékojedů ročně.
©

Tímto ukončujeme jedování národa českého a věčně na jeho území zakazujeme psychiatrické lékojedy.


UVÁDÍME VÁM JEDEN PŘÍKLAD ZA VŠECHNY.

NA SADISTICKÉ PSYCHIATRIE BYLA NÁSILÍM v únoru 2019 ODVEZENA ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ MELCHISEDEK ŽENA PRO SVÉ NÁBOŽENSKÉ POSLÁNÍ A BYLA ZDE MUČENA VÍCE JAK 2 MĚSÍCE, NEŽ JI OSVOBODIL SOUD A UVEDL, ŽE NA NÍ BYLO SPÁCHÁNO NÁSILÍ. to nezabránilo tomu, aby jí byl odebrán řidičský průkaz a aby se následně zločinci na ní nepokoušeli odbírat jí soudnost na základě tohoto vadného nelegálního násilného nábožensky diskriminačního uvěznění.
Na oddělení Havlíčkobrodského blázince dostala psychicky zcela zdravá žena, která uváděla, že měla jenom dechové potíže a proto si volala záchrannou službu, byla totiž otrávena a faulplasmově psychotronicky mučena, což v té době nevěděla, násilí se stupňvalo pomalu, tak v blázinci dostala několik lékojedů s následujícími negativními účinky: