POLŠTÁŘKOVÁ METODA ODTRAUMATIZACE PO MUČIVÝCH A ŠOKUJÍCÍCH SITUACÍCH

METODA JEHOSHUY SVAROGA A MARUŠKY MAGDALÉNKY.    www.globalnireformapsychiatrie.cz/polstarkova-metoda/

POLŠTÁŘKOVÁ METODA

ODTRAUMATIZACE PO ÚRAZECH, NEHODÁCH, NEŠTĚSTÍCH, ZLOČINNÉM NAPADENÍ, PO CITOVÝCH TRAUMATECH, MUČENÍ, ŠOKUJÍCÍCH SITUACÍCH.

Každý úraz nebo nehoda či citový traumatický šok, pokud se neodtraumatizuje, sedí jednak v traumatizovaných tkáních, které se musí důkladně po jejich odléčení vymasírovat, aby nebyly bolesti a člověk nepřitahoval další neštěstí do života svými vadnými energiemi, 

a také sedí v srdci jako myšlenka, která je strachující nebo odpuzující, hnusí se nám a panikaříme při jejím uvědomění. 

To způsobuje energetické nárazy zlou myšlenkou, která nás tak ničí a odebírá nám životní jednotky a správné energetické fungování tkání až do doby, než se s ní člověk vyrovná.
Dlouhotrvající strach může vést do hysterie, polovědomého vadného zkratovitého jednání ze strachu z větší bolesti duše, může vést do fóbií a do vyhýbání se určitým situacícm v životě. můžete mít tiky, špatné sny, klecové stavy duše, třes, palpitace a hyperventilace z nahromaděného neřešeného nebo neřešitelného stresu.

Polštářkovou metodu vymyslel VELEKNĚZ, LÉKAŘ A LÉČITEL JEHOSHUA SVAROG, který byl popraven umučením bitím, kopáním, bičováním, pověšením na kůl za ruce, a nakonec probodením nohou, a to po své resuscitaci a vzkříšení během prvního roku jeho pětiletého léčení.


Měl obrovský třes ve všech končetinách, neudržel ani talířek, nemohl se sám napít a musel být krmen. Nemohl se zbavit třesu končetin a celého těla, dusil se a strádal neschopností se uklidnit. Měl hyperventilace a palpitace a záchvaty paniky. Měl bolesti, neboť nemohl chodit řádně, měl probodené nohy. Ruce měl naštěstí v pořádku, byl totiž umělecký řezbář, truhlář a soustružník se dřevem, ale už nikdy nechodil normálně a nemohl ani jezdit na koni, neudržel se v sedle. Chodil o dvou berlích.

Pomáhaly mu masáže a pokládání horkých bílých kamenů na záda a hrudník a pomáhalo mu zatížení horkými kameny po celém těle, což nešlo dělat neustále a proto bylo nutné hledat jiné způsoby jak si ulevit od strachu zabudovaného do nervového systému šokující událostí.

Zjistil, že mu dělá dobře, když se podkládá malými měkkými polštářky kolem dokola těla a když se různě polohuje a ulevuje si od negativních energií jejich uvědoměním a jejich přeměnou na lásku. 

K této terapii potřeboval, aby ho podkládal jiný člověk a pomáhala mu při relaxaci hudba. Maruška Magdalénka mu hrála na harfu.
Harfa laděná na 432hz je vynikajícím nástrojem pro uklidňování nervového systému polštářkovou metodou i jinak.
Pomáhalo mu být v teple. 
Pro regeneraci nervového systému je důležité suché teplo, mít možnost se prohřát. Dobré je nažehlování utěrek a měkkých ručníků a jejich pokládání na místa, ve kterých je stres, což lze vystřídat s pokládáním studených hladkých kamenů.

Nemocný v citovém traumatickém šoku potřebuje hodně tmu a ticho a čerstvý vzduch. 

Polštářky se podkládají nohy mezi kotníky, nohy mezi koleny, na boku, pod ruku a na ruku, kolem dokola těla, aby do nich člověk zapadl jako do superměkkého.

Výrazně silněji se při jejich použití relaxuje, neboť si člověk dovolí položit končetiny a celé tělo do měkkého příjemného a odvád se přebytečné napětí.
Velice vhodné jsou polštářky z měkké paměťové pěny, které mají pratelný měkkoučký povlak. 
Důležitá je měkkost a hřejivost a poddajnost polštářku, 
aby došlo k dokonalé relaxaci.
Detaily jak polštářkovou metodu aplikovat správně si zjevíme později.