POKYNY PRO PACIENTY A PŘÍBUZNÉ PACIENTŮ A PRO PERSONÁL , KTERÝ CHCE DOČASNĚ ZLEPŠIT SITUACI.

V PSYCHIATRICKÝCH ZAŘÍZENÍCH, NEŽ JE CELÉ ZMĚNÍME.

VÁŽENÍ PSYCHIATRIČTÍ PACIENTI A JEJICH PŘÍBUZNÍ A PŘÁTELÉ, KTEŘÍ SE O NĚ ZAJÍMÁTE!

V SOUČASNOSTI AŽ DOSUD MĚLA ČESKÁ REPUBLIKA PO DOBU MNOHÝCH DESETILETÍ PROBLÉMY S VADNÝM SADISTICKÝM PSYCHIATRICKÝM SYSTÉMEM, KTERÝ SE ZVRHL DO TÝRÁNÍ A MUČENÍ PACIENTŮ PORUŠOVÁNÍM JEJICH ZÁKLADNÍCH LIDSKÝCH PRÁV A SVOBOD.

NYNÍ NAPRAVUJEME CHYBY PŘEDEŠLÉ A UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE JE TO NÁROČNÝ PROCES, DO KTERÉHO JSTE SE ZROVNA OCITLI V NOUZI.

UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE JSME NEVĚDĚLI JAKO STÁT, ŽE PSYCHIATRICKÉ LÉKY NELÉČILY, ALE ŽE ZATĚŽOVALY ORGANISMUS TOXICKÝMI JEDY DEN PO DNI, JSOU ČIPOVANÉ PRO VÁLEČNOU PSYCHOTRONICKOU ŠIKANU A MUČENÍ, A ZPŮSOBOVALY MNOHO ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ, KTERÉ SICE BYLY V PŘÍBALOVÉM LETÁKU UVEDENY, ALE NEVĚDOMÍ ZDRAVOTNÍCI SE TÍM PROSTĚ NEZABÝVALI A VĚŘILI VÝROBCI, KTERÉMU AŽ TAK NEZÁLEŽELO NA ZDRAVÍ OBYVATELSTVA. 

VĚDOMÍ SADISTIČTÍ PROFAŠISTIČTÍ PSYCHIATŘI SPOLUPRACOVALI NA GENOCIDĚ NÁRODA. 

TI BUDOU NYNÍ ZACHYCENI VOJENSKO-POLICEJNĚ ZE ZAHRANIČÍ NA NAŠE PŘÁNÍ.

Přišli jsme k vám, abychom o vás pečovali a ukončujeme násilnou evoluci stvořitelskými činy pro vás.
AUMJEHOVA, VAŠI RODIČE TRINITY MELCHISEDEK.

Mnozí zdravotníci ani vládní úředníci, kteří psychiatrům schvalovali léčebné prostředky, navíc nevěděli, že naše vlast byla pod brutální psychotronickou šikanou a že byla používána na psychotronické pokusy na lidech. 

www.psychotronickavalka.cz

www.psychotronickavalka.cz/psychotronicke-pokusy-na-lidech/

VĚŘILI FAŠISTICKÉ BIG PHARMĚ, která naši zemi tajně začala obsazovat již v roce 1919 a potom na ní prováděla postupnou genocidu národa, VÍCE NEŽ VÁM PSYCHICKY OSLABENÝM, KTEŘÍ JSTE SI OPAKOVANĚ STĚŽOVALI NA VELKÉ MNOŽSTVÍ NEGATIVNÍCH ÚČINKŮ. 

NYNÍ SE SITUACE MĚNÍ A POUŽÍVÁNÍ PSYCHIATRICKÝCH LÉKŮ S NEGATIVNÍMI ÚČINKY BUDE RÁZNĚ NAVŽDY V NAŠÍ ZEMI ZAKÁZÁNO. 


 UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE BYLO ZJIŠTĚNO, ŽE ELEKTROŠOKY AŽ TAK NELÉČILY JAKO MUČILY A NYNÍ VÁS BUDEME RESPIRITIZOVAT, POKUD JSTE JE DOSTALI. 
NEBOJTE SE, VŽDYCHO POSTUPNĚ ZVLÁDNEME. 
Přihlásíte se nám postupně jak si vás budeme žádat, abyste dostali od státu pomoc.

 GLOBÁLNÍ REFORMA ČESKÉ PSYCHIATRIE BYLA ZAHÁJENA A NYNÍ SE SITUACE BUDE JENOM STÁLE ZLEPŠOVAT KE SPOKOJENOSTI VŠECH.

PSYCHIKU NÁRODA NYNÍ NOVĚ REGENERUJEME METODAMI PANACEJSKÝCH CADUCEJSKÝCH LÁVŮ.

VÍME VŠECHNO O TOM JAK FUNGUJE LIDSKÉ TĚLO A NYNÍ VÁS TO BUDEME VYUČOVAT, ABYSTE SE V TOM VYZNALI SAMI TAKÉ A MOHLI JSTE SE KAŽDÝ DEN LÉPE ROZHODOVAT, CO UDĚLÁTE PRO SVÉ ZDRAVÍ.

NYNÍ JSME ODSTRANILI VŠECHNO, CO NELÉČILO A POŠKOZOVALO, A NYNÍ PRACUJEME NA ŠKOLENÍ PERSONÁLU, NA LEPŠÍ DIAGNOSTICE VAŠICH POTÍŽÍ, NA PODÁVÁNÍ LÉČIVÉ ALKALIZUJÍCÍ VÝŽIVNÉ STRAVĚ PRO NERVOVÝ SYSTÉM A MĚNÍME NA PSYCHIATRIÍM PRACOVNÍ LÉČEBNÉ PROSTŘEDÍ, KTERÉ NEVYHUVUJE MOMENTÁLNĚ VAŠIM POTŘEBÁM. TO BUDE CHVILKU TRVAT A PROTO NYNÍ JE NAŠÍM NEJVĚTŠÍM ZÁJMEM, ABYSTE MOHLI ODEJÍT DOMŮ DO DOMÁCÍHO LÉČENÍ A ABYSTE DOSTALI SVÉHO KURÁTORA, KTERÝ SE V MÍSTE VAŠEHO BYDLIŠTĚ BUDE O VÁS STARAT. BUDE VÁM PŘÍTELEM NA TELEFONU A BUDE VÁS PRAVIDELNĚ NAVŠTĚVOVAT.

CADUCEJSKÉ METODY NEPŘIPOUŠTĚJÍ POUŽITÍ JAKÉHOKOLI PROSTŘEDKU, KTERÝ BY PORUŠOVAL SVOJÍ PODSTATOU NEJVYŠŠÍ BOŽÍ ZÁKON.

TEN MIMO JINÉ ŘÍKÁ, 

NEPODÁŠ ORGANISMU JED.

TO CO MÁ NEGATIVNÍ ÚČINKY A VYVOLÁVÁ TO NOVÉ CHOROBY, KTERÉ PACIENT PŘEDTÍM NEMĚL, JE JED VŽDY. 
 NYNÍ NEMÁME JEŠTĚ VŠECHNY PROSTŘEDKY K TOMU, ABYCHOM VÁM POMOHLI RYCHLE A CO NEJKVALITNĚJI, JAK TO PLÁNUJEME DO BUDOUCNOSTI. TEDY DOSTÁVÁTE TO, CO MÁME A UMÍME. MOMENTÁLNĚ VEŠKERÝ PSYCHIATRICKÝ PESONÁL A VŠICHNI ZDRAVOTNICÍ OBECNĚ A POLICE A SOUDCI A VLÁDA PROCHÁZEJÍ UVĚDOMĚNÍM, CO VŠECHNO MUSÍME SPOLEČNĚ ZMĚNIT.

VZHLEDEM K SADISTICKÉ MINULOSTI NYNÍ NOVĚ 

VYHLAŠUJEME

DOČASNÝ PŘÍSNÝ BEZPEČNOSTNÍ ŘÁD ČESKÝCH PSYCHIATRIÍ 

A UVĚDOMUJEME PACIENTY, ŽE MAJÍ NAPROSTO STEJNÁ PRÁVA NA LASKAVÉ A OHLEDUPLNÉ ZACHÁZENÍ JAKO OSTATNÍ LIDÉ VENKU.

TOTO ZACHÁZENÍ ZAHRNUJE NÁSLEDUJÍCÍ PRAVIDLA:

NIKDO NESMÍ ODHALIT VAŠI NAHOTU, POKUD JSTE ZCELA SOBĚSTAČNÍ PŘI MYTÍ A VYPRAZDŇOVÁNÍ. POKUD NEJSTE, MŮŽETE POŽÁDAT O POMOC OSOBU STEJNÉHO POHLAVÍ, KTERÁ VÁM POMÁHÁ TAK, ABY SE NEDÍVALA NA VAŠE SEXUÁLNÍ ORGÁNY.

NIKDO VÁM NESMÍ ZPŮSOBIT ŽÁDNOU FORMU BOLESTI. VEŠKERÉ INJEKČNÍ VPICHY Y VYŠETŘENÍ PORUŠUJÍCÍ KŮŽI JSOU ZAKÁZANÉ. 

JE TO PROTO, ABY LÉKAŘI PŘI LÉČBĚ NIKDY NEMOHLI UDĚLAT CHYBU, PROTOŽE SPRÁVNĚ JE PŘI LÉČENÍ, POKUD NENÍ TRAUMA, NEODHALOVAT NAHOTU, NEPORUŠOVAT KŮŽI A NEPODÁVAT JED. JAKMILE BY TO LÉKAŘ PORUŠIL, NEBYL BY JIŽ LÉKAŘEM, ALE MUČITELEM A PRZNITELEM.

JEDINÝ LÉK, KTERÝ BUDETE MOCI DOSTAT V HÁBSOLÚTOVĚ ATMÉRIU, KTERÉ PRO VÁS CHCEME VYTVOŘIT, JSOU PŘÍJEMNÉ ZÁŽITKY.

POUŽÍVÁME POUZE STRAVOVACÍ TERAPII A POTRAVINOVÉ DOPLŇKY V DÁVKOVÁNÍ, KTERÉ NEMÁ ŽÁDNÉ NEGATIVNÍ ÚČINKY. POKUD BYSTE CÍTILI NĚJAKÉ NAPĚTÍ, MĚLI JSTE PRŮJEM NEBO JSTE SE POTILI, BYLI JSTE UNAVENÍ, JSOU TO DETOXIKAČNÍ PROJEVY TĚLNÍ. S TĚMI VÁS SEZNÁMÍME, NEBO'T NAŠÍM HLAVNÍM CÍLEM JE VAŠE ŠKOLENÍ A ÚLEVA OD STRESU KAŽDÉDENNÍHO DNE A ÚLEVA OD ZLOČINU, KTERÝ VÁS DO TÉTO SITUACE DOSTAL.

NA STARÝCH PSYCHIATRIÍCH NIKDO NESMÍ PORUŠIT VAŠI KŮŽI NIJAK

 NIKDO NA VÁS NESMÍ SAHAT PROTI VAŠÍ VŮLI, POKUD NEPADÁTE NEB NEPOTŘEBUJETE ZVEDNOUT ZE ZEMĚ, PROTOŽE JSTE UPADLI. 

 POKUD UPADNETE, NA ZEMI VÁS NESMÍ PERSONÁL NECHAT. 

 POKUD SE NECÍTÍTE DOBŘE, MÁTE NÁROK NA POPOVÍDÁNÍ IHNED A NA PEVNOU NÁRUČ MUŽE, KTERÝ NIKDY NESAHÁ NA VAŠE SEXUÁLNÍ ORGÁNY, PŘES OBLEČENÍ. 

NIKDO VÁS NESMÍ OMEZOVAT V POHYBU UZAVŘENÍM NA MALÉM PROSTORU NEBO OMEZENÍM VAŠÍ HYBNOSTI. 

NIKDO VÁS NESMÍ NUTIT JÍST NĚCO, CO VÁM NECHUTNÁ, A PROTO SE VYJÁDŘETE JASNĚ DO DOTAZNÍKU, CO NEMÁTE Z POTRAVIN VYLOŽENĚ RÁDI A ZVEDÁ SE VÁM PO TOM ŽALUDEK NEBO JSTE NA TUTO POTRAVINU MĚLI ALERGICKOU REAKCI. 

 NIKDO NESMÍ PORUŠIT INTEGRITU VAŠI OSOBNOSTI, ŽE BY O VÁS NAPSAL NEBO ŘEKL COKOLI, S ČÍM BYSTE NESOUHLASILI, TAKŽE VŠECHNY VÝROKY O VÁS SE AUTORIZUJÍ A VY S NIMI MUSÍTE SOUHLASIT SVÝM PODPISEM DO ZPRÁVY. PROTO DOBŘE VŠECHNO ČTĚTE. NESOUDNÉHO K PODPISU NIKDO NESMÍ NUTIT.


NIKDO NESMÍ PODÁVAT DO VAŠEHO TĚLA ŽÁDNÝ LÉK, KTERÝ BY MĚL NEGATIVNÍ ÚČINKY, A PROTO BUDETE LÉČENI POUZE STRAVOU A POTRAVINOVÝMI DOPLŇKY A ŽÁDÁME VÁS O DISCIPLÍNU V DODRŽOVÁNÍ NAŠEHO LÉČEBNÉHO OZDRAVNÉHO POSTUPU. 
 NIKDO NA VÁS NESMÍ POUŽÍT ELEKTRICKÝ PROUD, JAKO TO BYLO V MINULOSTI. MÁTE NÁROK NA SVOJE OBLEČENÍ A VĚCI, KTERÝMI SI NIKDO NEMŮŽE UBLÍŽIT NA ŽIVOTĚ. TEDY ŠŇŮRY, NŮŽKY, PINZETY MUSÍTE MÍT U PERSONÁLU A MUSÍTE SI PRO NĚ CHODIT.

NA POKOJI MŮŽETE MÍT KNIHY, ČASOPISY, CD PŘEHRÁVAČ NA SLUCHÁTKA, MOBILNÍ TELEFON A NOTEBOOK. UVĚDOMTE SI, ŽE SI SVOJE ELEKTRONICKÉ VĚCI MUSÍTE CHRÁNIT A PROTO JE PO POUŽITÍ ODKLÁDEJTE MIMO POKOJ NA SESTERNU NA DOBITÍ. KDYKOLI SI PRO NĚ MŮŽETE PŘÍJÍT A VŽDYCKY VÁM JE NĚKDO MUSÍ VYDAT. NESMÍTE S NIMI OVŠEM RUŠIT OSTATNÍ HLUKEM.

NA POKOJI SE NESMÍ BEZ SOUHLASU OSTATNÍCH POUŽÍVAT ŽÁDNÝ HLUČNÝ PŘÍSTROJ. MÁTE PRÁVO MÍT U SEBE MOBILNÍ TELEFON A KDYKOLI HO MÍT NABITÝ. MUSÍTE HO OVŠEM DÁT NA LETECKÝ REŽIM, POKUD ZROVNA NEVOLÁTE A PERSONÁL TO KONTROLUJE KVŮLI VAŠÍ BEZPEČNOSTI. 

 NA PSYCHIATRICKÝCH ODDĚLENÍCH SE NESMÍ KOUŘIT
A POKUD BYSTE MĚLI SILNÉ CRAVINGY, POŽÁDEJTE O TO, ABYSTE SI MOHLI KOUPIT JÍDLO, KTERÉ VÁM CHUTNÁ MOMENTÁLNĚ. 
MÁTE NÁROK NA PŘÍSTROJOVOU DETOXIKACI. 

DO PROSTOR PSYCHIATRIÍ SE NESMÍ VNÁŠET PŘÍBUZNÝMI A PŘÁTELI ŽÁDNÉ JÍDLO KROMĚ ZDRAVÝCH MLSÁNÍ - SUŠENÉ OVOCE, OVOCE A ZELENINA A SEMENA A OŘECHY KROMĚ BURÁKŮ - TY JSOU JEDOVATÉ. MOHOU VÁM DONÉST VODU BEZ BUBLIN. MOHOU VÁM DONÉST FRESH 1L VYCHLAZENÝ, POKUD JE JEŠTĚ NEDOSTÁVÁTE KE SNÍDANI. TO SE BUDE BRZY MĚNIT. 

POKUD BYSTE VIDĚLI, ŽE NĚKDO Z PACIENTŮ NERESPEKTUJE ŘÁD, ŽE NESMÍ DRUHÝM PACIENTŮM NIC BRÁT BEZ JEJICH SVOLENÍ NEBO CHODIT DO POKOJE, KDE NEBYDLÍ A NENÍ ZVANÝ KE KONKRÉTNÍ OSOBĚ, PAK TO KLIDNĚ OZNAMTE PERSONÁLU A TEN V KLIDU PROBLÉM VYŘEŠÍ. 

PACIENTY UKAZŇUJEME A UKLIDŇUJEME ZÁSADNĚ POUZE MENTÁLNÍM UVĚDOMĚNÍM TOHO, CO JE A CO NENÍ SPRÁVNĚ. NEZAVÍRÁME JE NA ŽÁDNÉ IZOLACE ZA TREST.


V PŘÍPADĚ, ŽE BY NĚKDO OPAKOVANĚ PORUŠOVAL ŘÁD PSYCHIATRIE TÍM, ŽE BY NARUŠOVAL ŽIVOTNÍ PROSTOR OSTATNÍCH, KTEŘÍ SI TO NEPŘEJÍ, MUSEL BY BÝT DÁN NA SAMOSTATNÝ POKOJ A MĚL BY ZÁKAZ VSTUPOVAT DO POKOJŮ OSTATNÍCH. MOHL BY DOSTAT I ASISTENTY, KTEŘÍ BY HO HLÍDALI. POKUD BYSTE VIDĚLI NĚKOHO, ŽE DĚLÁ VĚCI, KTERÝMI BY SI MOHL UBLÍŽIT, IHNED TO KLIDNĚ OZNAMTE PERSONÁLU, KTERÝ SITUACI IHNED MENTÁLNÍM UVĚDOMĚNÍM VYŘEŠÍ.

MÁTE PRÁVO NA UCTIVÉ A RESPEKTUPLNÉ ZACHÁZENÍ, KTERÉ ZAHRNUJE POCITOVĚ PŘÍJEMNÉ OSLOVENÍ VAŠÍM KŘESTNÍM JMÉNEM A VYKÁNÍ. PERSONÁL BY SE VÁS MĚL ZEPTAT, KTERÉ OSLOVENÍ SE VÁM LÍBÍ.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NA VÁS NESMÍ BÝT NIKDO Z PERSONÁLU HRUBÝ, VULGÁRNÍ, NEOCHOTNÝ, JÍZLIVÝ, POSMĚŠNÝ, AROGANTNÍ. NIKDO VÁS NESMÍ PONIŽOVAT.

NIKDO VÁS NESMÍ NIKDY VYHAZOVAT Z POKOJE. I PŘI ÚKLIDU MŮŽETE ZŮSTÁVAT NA POSTELÍCH.

NIKDO VÁM NESMÍ ODEBÍRAT VAŠE VLASTNÍ VĚCI KROMĚ TĚCH, SE KTERÝMI BY ŠLO UBLÍŽIT. TY SI MŮŽETE PONECHAT U PERSONÁLU A VYŽÁDAT SI JE, POKUD JE BUDETE NÁRAZOVĚ POTŘEBOVAT. TÝKÁ SE TO MANIKŮRY A ŠŇŮR OD PŘÍSTROJŮ, VLASTNÍCH LÉČEBNÝCH PROSTŘEDKŮ.

MÁTE PRÁVO NA TO VSTÁVAT A NEBÝT RUŠENI AŽ DO 8 HODIN RÁNO 

A NIKDO VÁS Z PACIENTŮ ANI Z PERSONÁLU NESMÍ RUŠIT. POKUD SE VZBUDÍTE DŘÍVE RESPEKTUJTE PRÁVA OSTATNÍCH A CHOĎTE TIŠE A NEZAPÍNEJTE SI MOBILNÍ TELEFON.

DENNĚ MÁTE PRÁVO NA DVĚ VYCHÁZKY, KTERÉ JSOU ZE ZAČÁTKU ORGANIZOVANÉ A POZDĚJI DOSTANETE VYCHÁZKY SAMOSTATNÉ, POKUD JSTE ZDE DOBROVOLNĚ, NEMÁTE ZÁVISLOSTI A NEJSTE SEBEVRAŽEDNÍ. POKUD JSTE V PŘÍSTORJOVÉ DETOXIKACI, NESMÍTE VEN SAMOSTATNĚ, ABYSTE NESELHALI. ZÁVISLÍ A SEBEVRAŽEDNÍ A NÁSILNÍ VEN SAMOSTATNĚ NEMOHOU AŽ DO SANACE JEJICH POTÍŽÍ.

RESPEKTUJTE, ŽE ZA VÁS PERSONÁL ODPOVÍDÁ A NEMŮŽE VÁS PUSTIT VEN. JE OVŠEM POVINOVÁN ZAJISTIT VAŠE DVĚ HODINOVÉ VYCHÁZKY DENNĚ A 

MĚLI BYSTE VYJÍT VEN KVŮLI DENNÍMU SVĚTLU, ČERSTVÉMU VZDUCHU, POBYTU V PŘÍRODĚ, POHYBU A ZMĚNĚ ČINNOSTI. 

PROTO PROTI VYCHÁZKÁM NEPROTESTUJTE A CHOĎTE, POKUD NEJSTE UNAVENÍ PŘÍLIŠ A NECHCETE SPÁT MOMENTÁLNĚ. JEDNOU ZA TŘI DNY ALE VEN MUSÍTE MINIMÁLNĚ NA HODINU. POKUD JE VÁM ZLE, POŽÁDEJTE O POMOC PERSONÁL, KTERÝ VÁM PŘIDĚLÍ ASISTENTA A DÁ VÁM RÁMĚ.

VŠE, CO ŘÍKÁTE, MUSÍ BRÁT PERSONÁL VÁŽNĚ. MUSÍ VÁM VĚŘIT, PROTOŽE JENOM PRAVDOU O VAŠEM ŽIVOTĚ JAK JÍ VNÍMÁTE VY, VÁS LZE LÉČIT.


PROTO BUDETE TAKÉ V PRVNÍCH DNECH SEPISOVAT RUČNĚ VÁŠ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH

KAŽDÝ, KDO JE SCHOPEN SEPSAT VÁŠ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH, JE SOUDNÝ A NESMÍ DOSTÁVAT ŽÁDNOU SOUDNÍ DETENCI. NA JEHO POBYTU SE DOMLOUVÁME VŠICHNI SPOLEČNĚ. TÍM, ŽE MU VYSVĚTLÍME PROČ JE TA ČI ONA LÉČBA PRO NĚJ NEJLEPŠÍ. POKUD TO TAK NEVNÍMÁ, PROTI JEHO VŮLI HO LÉČIT NESMÍME. NESMÍME HO OVŠEM NECHAT V SEBEVRAŽEDNÝCH TENDENCÍCH. PROTO POVOLÁVÁME RODINU A PŘÁTELE A DISKUTUJEME O TOM, CO BUDE PRO PACIENTA NEJLEPŠÍ, A TO VŽDY V JEHO PŘÍTOMNOSTI.

NIKDY NEJEDNÁME O PACIENTOVI ZA JEHO ZÁDY A NIKDY O NĚM ZA JEHO ZÁDY NIC NEPÍŠEME, VŽDY MÁ PRÁVO SE VYJÁDŘIT K NAŠEMU VYJÁDŘENÍ. PACIENT SE NELÉPE ZNÁ A NEJLÉPE VÍ, CO BY MU UDĚLALO DOBŘE, JAK BY SE JEHO PSYCHIAKA ZLEPŠILA. TO SE MUSÍ  PODPOŘIT, POKUD JE TO NÁVRH VEDOUCÍ DO JEHO NIRVÁNY.

NA PRVNÍ VYPSÁNÍ SVÉHO ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU K ANALÝZA VŠECH VZTAHŮ MÁTE TŘI DNY A NEBUDETE TUDÍŽ KŮLI SEPISOVÁNÍ JAKMILE ZAČNETE NIČÍM ANI NIKÝM RUŠENI. ZKUSTE VYPSAT ABSOLUTNĚ VŠECHNO PODLE OTÁZEK A PODLE ROKŮ. DOSTANETE SEŠIT A PROPISKU. NIC NEVYTRHÁVEJTE, PIŠTE PROSTĚ VŠECHNO, CO VÁS NAPADNE. KAŽDÝ DEN ODEVZDEJTE KOLEM 15 HODINY, CO JSTE NAPSALI, PERSONÁL SI TO OKOPÍRUJE A ORIGINÁL JE VÁŠ, NIKKY SEŠIT NEZTRAŤTE, A VÁŠ KURÁTOR SE S VAŠÍM PŘÍBĚHEM SEZNÁMÍ A POTOM SPOLU BUDETE POVÍDAT A DÁVAT SI DALŠÍ OTÁZKY A NA VŠECHNO BUDETE ODPOVÍDAT PÍSEMNĚ, ABYSTE SI VŠECHNO ZE SVÉHO ŽIVOTA PAMATOVALI A MOHLI JSTE SE K TOMU KDYKOLI VRÁTIT.

ZA NĚJAKOU DOBU UVIDÍTE LOGIKU V TOM, CO SE VÁM V ŽIVOTĚ DĚLO A JAK SE SITUACE OPAKOVALY. POCHOPÍTE NA TOM, JAK FUNGUJÍ BOŽÍ MLÝNY A JAK SE VĚCI DĚJÍ STÁLE ZNOVA A ZNOVA, DOKUD SE NEUVĚDOMÍME, JAK TO MÁME ZMĚNIT. 

NAŠÍM CÍLEM JE, ABYSTE SE VE SVÉM ŽIVOTĚ SPRÁVĚ VYZNALI A ABYSTE JIŽ NEOPAKOVALI ŽÁDNÉ CHYBY A VĚDĚLI SI SE VŠÍM RADY A KAM SE PŘÍPADNĚ MÁTE OBRÁTIT, POKUD BY TO BYLO NA ŘEŠENÍ S POLICEJNÍM KURÁTOREM NAPŘÍKLAD.

NIKDO NEMÁ PRÁVO DĚLAT VÁM NĚJAKÉ NORMOVANÉ TESTY OSOBNOSTI, PROTOŽE JSOU VŠECHNY VADNÉ. PACIENT V OSLABENÍ PSYCHIKY NENÍ SCHOPEN SPRÁVNĚ A DOKONALE KOGNITIVNĚ MYSLET, SOUSTŘEDIT SE A PAMATOVAT SI, NEBOŤ STRES A STRACH A ZOUFALSTVÍ A BEZNADĚJ BEROU PAMĚŤ I KONCENTRACI, A PROTO SI NEJPRVE MUSÍTE ODPOČÍNOUT, UKLIDNIT SE, ZBAVIT SE STAROSTÍ A SOUTŘEDIT SE NA SVŮJ ŽIVOT ZEJMÉNA, ANALÝZU VAŠÍ ŽIVOTNÍ SITUACE, VE KTERÉ JE VŠECHNO O VAŠEM ZDRAVÍ A JE ZDE VYSVĚTLENO CO SE VÁM VLASTNĚ S VAŠÍ PSYCHIKOU DĚJE.

TO VŠECHNO BUDETE PROBÍRAT S KURÁTOREM, KTERÝ VÁM BUDE PŘIDĚLEN. NYNÍ TO BUDE JEDEN, NEMÁME PERSONÁL, ALE ČASEM BUDOU KURÁTOŘI DUÁLNÍ PÁR MUŽ - ŽENA. NA VÍCE VĚCI SE TAK PŘIJDE. 

POKUD SE NA NĚCO NEPAMATUJETE, SPOJTE SE S RODINOU A PŘÁTELI, ABY VÁM INFORMACE DOPLNILI. VŠECHNO SI POŘÁDNĚ PRAVDIVĚ A PŘESNĚ ZAPIŠTE.

PRAVDA LÉČÍ, LEŽ MÁ KRÁTKÉ NOHY A NA PŘESNOSTI INFORMACÍ ZÁLEŽÍ TO, JESTLI VÁM DOKONALE POMŮŽEME S VAŠÍM ŽIVOTEM.
MLUVTE PRAVDU, JEDINĚ TOU VÁS JDE LÉČIT.
NELZE LÉČIT A VYLÉČIT PROTI VAŠÍ VŮLI.

NELZE LÉČIT NA ZÁKLADĚ NEEXISTUJÍCÍHO PROBLÉMU NEBO PROBLÉMU, KTERÝ NEBYL DŮKLADNĚ PRAVDIVĚ POPSÁN. A NESTYĎTE SE. ZAJÍMÁ NÁS MNOŽSTVÍ ALKOHOLU REÁLNĚ, KTERÝ JSTE VYPILI, VŠECHNY DROGY PŘESNĚ A KOLIK, VAŠE JÍDELNÍ A ŽIVOTNÍ NÁVYKY, PROSTŘEDÍ KDE BYDLÍTE A KDE PRACUJETE A JAK SE PŘI TOM CÍTÍTE, PROSTĚ VŠECHNO.

ZAJÍMAJÍ NÁS VAŠE VZTAHY, A JAK SE V NICH CÍTÍTE. V NICH JE NEJVĚTŠÍ MNOŽSTVÍ PŘÍČIN VAŠICH POCITOVÝCH POTÍŽÍ.

ZAJÍMÁ NÁS, ČEHO SE V ŽIVOTĚ BOJÍTE.

MUSÍTE SI VZPOMENOUT NA VŠECHNY SITUACE, KDY SE VE VAŠEM ŽIVOTĚ DĚLY NA VÁS ZLOČINY, PROTOŽE Z TOHO MÁTE NEJVÍCE POŠKOZENÉ CITY A POCITY A MENTÁLNÍ STAV MYSLI I FYZICKÉ TĚLO. ZLOČIN POZNÁTE TAK, ŽE VÁM ZPŮSOBOVAL NEGATIVNÍ POCITY, ANIŽ BYSTE VY UBLIŽOVALI DRUHÉ STRANĚ. MĚLI BYSTE SI TAKÉ VYPSAT SVOJE HŘÍCHY, ZA KTERÉ SE VY OSOBNĚ STYDÍTE, ABY SE VÁM ULEVILO NA SRDCI.

NYNÍ OTÁZKY, KTERÉ ZAČNĚTE ZPRACOVÁVAT DO SEŠITU,

O KTERÝ SI ŘEKNĚTE PERSONÁLU, AŽ BUDETE CHTÍT ZAČÍT SE SEPISOVÁNÍM VAŠEHO ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU. POKUD JSTE UNAVENÍ, KLIDNĚ PÁR DNÍ ODPOČÍVEJTE A ZAČNETE VŠE SEPISOVAT POZDĚJI. MŮŽETE O OTÁZKÁCH, KTERÉ VÁM DÁVÁME, NEJPRVE PŘEMÝŠLET. PIŠTĚ ČITELNĚ, ABY TO KAŽDÝ PO VÁS PŘEČETL. PIŠTĚ KLIDNĚ. VRACEJTE SE K MYŠLENKÁM OPAKOVANĚ A NESPĚCHEJTE. ŽE JE TO NAPŘESKÁČKU, NEŘEŠTE. TO JE NORMÁLNÍ. SNAŽTE SI VZPOMENOUT NA VŠECHNY DETAILY A POPISUJTE SVOJE POCITY A CO JSTE SI MYSLELI O SITUACÍCH, CO JSTE ZAŽILI TENKRÁT A CO SI MYSLÍTE NYNÍ.

NA TYTO OTÁZKY SE SNAŽTE ODPOVĚDĚT CO NEJPŘESNĚJI:

KDO JSOU VAŠI RODIČE. POPIŠTĚ JAK JE VNÍMÁTE A UVEĎTE O NICH CO NEJVÍCE DETAILŮ.

POKUD NEZNÁTE NAPŘÍKLAD OTCE, SEPIŠTĚ, CO VÁM TO CELOŽIVOTNĚ PŮSOBILO ZA POCITY. JAK SE K SOBĚ RODIČE CHOVALI. JAK VÁS UKAZŇOVALI. JAK SE K SOBĚ RODIČE CHOVALI? A PRARODIČE? POUŽÍVALI NA VÁS FYZICKÉ TRESTY? JAKÉ A JAK HODNĚ A

KRUTĚ.

JAK NA VÁS MLUVILI, BYLO TO UCTIVĚ A KLIDNĚ NEBO ŘVALI A NADÁVALI A ODSUZOVALI A PONIŽOVALI?

MÁTE SOUROZENCE? CO SI PAMATUJETE Z DĚTSTVÍ? JAK JSTE SE K SOBĚ CHOVALI A JAKÉ MÁTE VZTAHY NYNÍ. POPIŠTĚ VŠECHNY KONFLIKTY S NIMI. JAK VÁS RODIČE ROVNALI?

VZPOMEŇTE SI NA VŠECHNY DĚTSKÉ VZTAHY, NA KAMARÁDY, NA SPOLUŽÁKY, JAK JSTE SE CÍTILI S NIMI, CO JSTE DĚLALI, JAK SE K VÁM CHOVALI. KDO VÁM UBLIŽOVAL A JAK. ZAŽILI JSTE NĚKDY HROMADNOU ŠIKANU? JAK NA VÁS PŮSOBILA A PŮSOBÍ DODNES? JAK JSTE SE V DĚTSVÍ STRAVOVALI, KDE JSTE BYDLELI A JAK JSTE TRÁVILI SVŮJ VOLNÝ ČAS? JAK JSTE SE UČILI, KAM JSTE CHODILI DO ŠKOLY, JAKÝ JSTE MĚLI PROSPĚCH. JAK JSTE VYCHÁZELI S UČITELI.

MĚLI JSTE NĚJAKÉ KROUŽKY, HOBBY? JAKÉ A JAK DLOUHO A JAK INTENZÍVNĚ. JAKÝ NYNÍ MÁTE VZTAH K TĚMTO ČINNOSTEM.

JAKÉHO VZDĚLÁNÍ JSTE DOSÁHLI? PODÍLELI SE NA VAŠÍ VÝCHOVĚ NĚJACÍ JINÚ PŘÍBUZNÍ NEBO ZNÁMÍ? JAK SE CHOVALI A JAKÝ K NIM MÁTE VZTAH. JAK ČASTO SE S RODINOU A STÝKÁTE? PŘI JAKÝCH PŘÍLEŽITOSTECH. JAKÝ MÁTE VZTAH KE ZVÍŘATŮM: JAKÝ JSTE S NIMI MĚLI V DĚTSVÍ A POZDĚJI KONTAKT. JAK JSTE SE O NĚ STARALI. JAK SE NA ZVÍŘATA DÍVÁTE JAKO NA ŽIVOTNÍ SPOLEČNÍKY.

UMOŽNILI VÁM RODIČE A PŘÍBUZNÍ, ABYSTE SI PLNILI SVOJE SNY?

JAKÝ MÁTE VZTAH K POŘÁDKU? MÁTE NĚJAKÉ SNY Z DĚTSTVÍ, KTERÉ ZŮSTALY NENAPLNĚNÉ?

JAKÉ JSTE MĚLI JAKO DĚTI NEMOCE A ZDRAVOTNÍ OBTÍŽE, OPERACE, ÚRAZY A JAK BYLY LÉČENY A S JAKÝM ÚSPĚCHEM?

BERETE NYNÍ NĚJAKÉ LÉKY? JAK DLOUHO A JAK SE CÍTÍTE PO NICH? MÁTE POCIT, ŽE VÁM POMÁHAJÍ. POKUD NE, CHCETE JE POMOCI VYSADIT A ZMĚNIT ŽIVOTONÍ STYL TAK, ABYSTE ŽÁDNÉ LÉKY S NEGATIVNÍMI ÚČINKY NEPOTŘEBOVALI? MÁTE NĚJAKÉ NEGATIVNÍ REAKCE NA LÉKY, KTERÉ UŽÍVÁTE? POKUD ANO, ZANECHTE NÁM KONTAKT PO SVÉM PROPUŠTENÍ A VÁŠ KURÁTOR TO ZAŘÍDÍ.

JAK VNÍMÁTE ŠKOLSKÝ SYSTÉM, KTERÝ VÁS VYUČOVAL? ZAŽILI JSTE TAM NĚJAKÉ NESPRAVEDLNOSTI OD UČITELŮ NEBO SPOLUŽÁKŮ?

JAK VÁS RODIČE POVZBUZOVALI K VYŠŠÍ GRAMOTNOSTI? POMÁHALI VÁM SE ŠKOLNÍMI VÝSLEDKY, JAKÉ JSTE MĚLI ZNÁMKY? JAKÝ MÁTE VZTAH K UČENÍ? DOSTALI JSTE SE DO ŠKOLY DÁLE KAM JSTE CHTĚLI? UPLATŇUJETE NYNÍ SVOJE VZDĚLÁNÍ? JAKÁ JSTE MĚLI ZAMĚSTÁNÍ, JAK SE VÁM TAM LÍBILO PO VŠECH STRÁNKÁCH - PROSTŘEDNÍ VZTAHY, PLAT, DRUH PRÁCE? JAKÝ JSTE MĚLI VZTAH S KOLEGY? JAKÉ JE VAŠE VYSNĚNÉ ZAMĚSTNÁNÍ? MÁTE NĚJAKÉ SNY, CO BYSTE SI CHTĚLI SPLNIT A STÁT VÁM TO DOSUD NEUMOŽNIL? JAK CÍTÍTE EKONOMIKU SVOJI ŽIVOTNÍ? MÁTE EKONOMICKÉ STAROSTI? KDO SI MYSLÍTE, ŽE JE NA VINĚ A JAK BY TO ŠLO ZMĚNIT.

POPIŠTĚ VŠECHNY SVOJE SEXUÁLNÍ PARTNERY A JAK SE VYVÍJELY VZTAHY, KDO VÁM UBLÍŽIL, KDO VÁM ZPŮSOBIL NĚJAKOU ÚJMU, NEPŘÍJEMNOST, ŽAL, BOLEST TĚLA A NEBO DUCHA ČI DUŠE.

UBLÍŽIL VÁM NĚKDO NĚKDY FYZICKY? UBLÍŽILI JSET VY NĚKDY FYZICKY NĚKOMU NEBO JINAK?

MÁTE NĚJAKÉ VÝČITKY SVĚDOMÍ?
S ČÍM SI DĚLÁTE STAROSTI V POSLEDNÍ DOBĚ?

MÁTE POCIT, ŽE BY SE VÁM NĚKDO MĚL OMLUVIT A NEBO VY JEMU? MÁTE S NĚKÝM NEPŘÍJMENÉ VZTAHY, KTERÉ VÁS TRÁPÍ A CHTĚLI BYSTE JE VYŘEŠIT? JE NĚKDO KDO VÁS VYLOŽENĚ OHROŽUJE NA ŽIVOTĚ TÍM, JAK SE K VÁM CHOVÁ? JE NĚKDO, KDO VÁM UBLIŽUJE FYZICKY NEBO POCITOVĚ? JSTE VĚŘÍCÍ? JAK VNÍMÁTE BOHA? O JAKÉ POZNATKY SE V ŽIVOTĚ ZAJÍMÁTE, CO VÁS BAVÍ DĚLAT, ČEMU SE VĚNOVAT. UMÍTE NĚJAKÉ ŘEMESLO? CHTĚLI BYSTE UĚMĚT? HRAJETE NA NĚJAKÝ HUDEBNÍ NÁSTROJ? ZPÍVÁTE, TANČÍTE? CHODÍTE NA VÝLETY, CESTUJETE? KDE VŠUDE JSTE CESTOVALI? CHTĚLI BYSTE NĚKAM CESTOVAT? JAKÝ MÁTE VZTAH KE SPORTU? POPIŠTE NA DETAIL. POUŽÍVÁTE MIKROVLNNOU TROUBU, DIGITÁLNÍ TELEVIZI, BEZDRÁTOVÝ TELEFON, WIFI? JSTE NA NĚKOM ZÁVISLÍ EKONOMICKY NEBO CITOVĚ ENBO POVINNOSTÍ RODINOU NEBO JE NĚKDO ZÁVISLÝ NA VÁS? MÁTE DĚTI? JAKÉ MÁTE VZTAHY? POPIŠTĚ SVOJE VZTAHY S NEJBLIŽŠÍMI ČLENY VAŠÍ DOMÁCNOSTI.

POPIŠTE SVOJE VZTAHY S PŘÁTELI, POPIŠTĚ SVOJI PRÁCI A JAK SE V NÍ CÍTÍTE. POPIŠTE, CO DĚLÁTE VE VOLNÉM ČASE A JAK ČASTO.

NAPIŠTE, CO SI MYSLÍTE, ŽE VEDLO DO VAŠICH PSYCHICKÝCH POTÍŽÍ A JAK BYSTE SI MYSLELI, ŽE BY SE TO DALO ŘEŠIT, CO VLASTNĚ POTŘEBUJETE, ABYCHOM VÁM POMOHLI ZAJISTIT.

JAK SE VÁM U NÁS LÍBÍ? MÁTE NĚJAKÉ PŘIPOMÍNKY? DALŠÍ DOPLŇUJÍCÍ OTÁZKY VÁM PAK DÁ VÁŠ KURÁTOR. 

......

ŽÁDÁME VŠECHNY, KDO SE CÍTÍ NA TO LÉČIT SE DOMA A JSOU SAMOOBSLUŽNÍ, ABY POŽÁDALI O OPUŠTĚNÍ SADISTICKÝCH MUČÍREN "LÉČEBEN" DO DOMÁCÍHO LÉČENÍ. ŽÁDÁME PSYCHIATRY, ABY ROZPUSTILI PACIENTY PSYCHIATRICKÝCH ÚSTAVŮ DOMŮ K RODINĚ A PŘÁTELŮM, KTERÉ SI PACIENT VYBRAL A KTEŘÍ SI JE VYZVEDNOU A ZARUČÍ SE, ŽE JIM BUDU POMÁHAT OSOBNĚ.

Dále čtěte zde:

https://www.globalnireformapsychiatrie.cz/pokyny-2/