LÉČBA HUDEBNÍMI TÓNY MATRIXOVÉ HUDBY

KTERÁ SPOUŠTÍ TELEPATICKOU KOMUNIKACI A ČISTÍ MOZEK A CÉVY. www.globalnireformapsychiatrie.cz/matrixova-hudba/

MATRIXOVÁ HUDBA HYMNA NIRVÁNY 

Léčivá poselství hudby

byla komponovaná na zakázku se záměrem léčit lidstvo 

a jedná se o symfonickou píseň ve třech dějstvích, kterou hraje 64 hudebních nástrojů a je přeladěná na 432Hz, což je frekvence Matky Země BOHEMIE, na které se dá telepaticky komunikovat se všehobytím.

Tuto hudbu koupíte pouze u nás.

Tato hudba se používá i do velkých sluchátek, vleže v meditační poloze a pustíte si ji hodně nahlas dovnitř do svého těla. Meditace trvá cca 35 minut.  Po tomto koktejlu tónů se budete cítit jako znovuzrození.

Rozechvívá organismus frekvenčně správně a odstraňuje z něj veškerý stres a napětí a úzkost bez ohledu na to, co je způsobilo. 

Je velice vhodná do jakékoli rekonvalescence a všude tam, kde potřebujete podat vyšší výkon. Do sluchátek funguje jako psychowalkman. 

Velice výrazně regeneruje mozek a srdce.

ZLEPŠUJE INTUICI A VRACÍ ČLOVĚKU SAKRÁLNÍ INSTINKTY, POKUD JE ZTRATIL PŘETÁČENÍM KOTULÍ PSYCHOTRONICKY A JEDOVÁNÍM A LHANÍM.

Harmonizuje chutě a vůně, pokud nepoužíváte silné parfémy a používáte pouze etherické oleje. To je důležité pro nalezení absolutního duálního partnera a pro spuštění sexuální hadí síly a síly dračí.

Regeneruje tkáně rychleji 2 až 10x podle toho jak moc jste napojeni na vaše strážné duchy na modlitbách.

Odsufokovává od psychotronických programů zkázy vašeho těla.

Regeneruje nervový systém, pokud je regeneraci na co vázat a máte dostatek omega 3 z rostlinných zdrojů a alkalizujete se ve stravě, která je ideálně čerstvá a místní.

Lépe se při jejím pravidelném poslechu budete detoxikovat.

Tuto hudbu doporučujeme všem psychicky labilním lidem a všem, kteří jsou jakkoli ve stresu, používat ne jenom na poslech k otevření telepatické komunikace, ale k poslechu do sluchátek do ucha a dovnitř těla jako regenerační koktejl frekvencí, které léčí opravdu

ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA TUTO HUDBU NAKÓDOVAL DO MATRIXU JAKO NEJLÉČIVĚJŠÍ NA SVĚTĚ A OTEVÍRAJÍCÍ TELEPATICKOU KOMUNIKACI SE VŠEHOBYTÍM.