MANIODEPRESÍVNÍ PSYCHÓZA ČÍM BYLA ZPŮSOBENA A JAK JI LÉČIT SPRÁVNĚ

INFORMACE OD ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA ABSOLUTNÍHO AUMDŽINA HÁBA SOLÚTA AGAPE ABSOLUTNÍHO MELCHISEDEKA AUM AUMLÁVA AUMDONA AUMMORDORA AILAVYOU

MANIODEPRESÍVNÍ PSYCHÓZA ČÍM BYLA ZPŮSOBENA A JAK JI LÉČIT SPRÁVNĚ

Maniodepresívní psychóza byla způsobena psychotronickými popravami našich lidí VOJENSKÝMI PLASMOVÝMI GENERÁTORY VÁLEČNÉHO TYPU.

www.psychotronickavalka.cz

Způsobovali jí psychotroničtí kati, kteří prováděli psychotronické pokusy na našich obyvatelích a kteří vykonávali jejich popravy směrem do úzkostí srdce, depresívních stavů duše a směrem do manických fází, při kterých člověk ztrácel soudnost v tom, co si může dovolit dokázat.

Manické fáze se projevovaly různě například manickým uklízením, manickým plánováním, manickým navazováním vztahů, manickým nakupováním, megalomanstvím, manickou pracovní přetížeností a potom absolutním vyčerpáním, které přecházelo do depresívních stavů z chronické únavy.

PSYCHIATRICKÉ LÉKY NAVÁZANÉ NA MANIODEPRESI JSOU VŠECHNY ČIPOVANÉ PRO DALŠÍ PSYCHOTRONICKÉ POPRAVY ORGÁNŮ A FUNKCÍ MYSLI A SRDCE OBĚTI A JE TO PATRNÉ Z NEGATIVNÍCH ÚČINKŮ TĚCHTO JEDOLÉKŮ.

ZAKAZUJI JE ABSOLUTNĚ POUŽÍVAT.

ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA

ABSOLUTNÍ AUMDŽIN

HÁB SOLÚTE AGAPE

ABSOLUTNÍ MELCHISEDEK AUM

AUMLÁV AUMDON AUMMORDOR 

AILAVYOU

JAK PŘESNĚ VOJENSKÉ PLASMOVÉ GENERÁTORY ZPŮSOBOVALY MANIODEPRESE?

Člověk má více úrovní těl, je bytost multidimenzionální.

Je bytost frekvenční a má v sobě elektroplasmatickou magnetickou duši vervé.

Má magnetické, mentální, srdeční, břišní, sexuální a kožní tělo duše vervé.

KOŽNÍ DUŠE je zodpovědná za výměnu energií s vašim okolím. Pokud je poškozená, energie vám mohou samovolně utíkat ve styku s materiály, které jsou faulplasmované, jsou energeticky faul přirozeně, tedy nepatří do našeho okolí (některé kovy, plast), nebo ve styku s osobami, které se k nám chovají zločinně.

Odnímáním kožní duše, ve které jsou naše magnetické emočně - pocitové vlastnosti nejvíce zakódovány, zločinci s frekvenčními zbraněmi docilovali zmatení organismu manickými a depresívně úzkostnými fázemi prožitku.

Dále toho dosahovali celkovým odnímáním energií člověka připnutím velkých infernačních a sufokačních plasmových generátorů vojenského typu, a to většinou v noci a nebo celodenně, což poškozovaná bytost cítila jako tíhu na srdci, srdeční úzkost, depresi nebo chronickou únavu. Jednalo se o mučení lidí faulfrekvencemi.

Dále zapínali faulfrekvenční sítě do systému 5G, aby nám frekvencemi, které nepatří do našeho matrixu způsobovali agresi, neglekt, nevoli, zášť, celkovou nedůvěřivost a další negativní pocity kolektivně. Kazili tím celou společnost na sakralitě morálního projevu. Tyto sítě přepínali a lidem postiženým další plasmovou šikanou to způsobovalo jednou mánii a podruhé depresi.

Někteří obzvláště mučení jedinci měli připnuté faulplasmové generátory na hrudní páteř a na srdeční hrot a měli stavy extra náročné. Ti potřebují uvolnit masážemi lávovými kameny, a to opakovaně po 14 dnech alespoň 20 celotělových 2 hodinových masáží. Psychiatrie by je měly těmto postiženým jedincům zajistit a stát by je měl mučeným obětem zaplatit.

Tito lidé také potřebují uvolňovat svoje emoce od všech myšlenek a potíží, které je tíží. Vhodné terapie pro ně dále jsou:

LÉČBA SLUNEČNÍM SVĚTLEM.

KONTAKT SE ZEMÍ - mohou pěstovat zeleninu, sázet stromy, sázet květiny, dělat úpravy zahrad a pobývat hodně ve styku s Matkou Zemí rukama. Neměli by pracovat v rukavicích.

VHODNÉ JSOU ORGANIZOVANÉ ZÁJEZDY ZA TURISTIKOU V PŘÍRODĚ. PĚŠÍ VÝLETY.

SATORI DÝCHÁNÍ - to by se mělo naučit více terapeutů v naší zemi, vyučuje jej Martin Bartošek, stát by jej měl zaplatiti jako lektora dalších terapeutů.

VÍŘIVÉ ALKALICKÉ KOUPELE

INTUITIVNÍ TANEC, TANEC V PÁRU OBECNĚ.

TERAPIE V PEVNÉ NÁRUČI PŘES ŠATY.

SOUKROMÉ MEDITACE NA LÉČIVÝCH POSELSTVÍCH HUDBY 432Hz do sluchátek vleže na zádech několikrát denně až do úplného pocitového uvolnění.

POLŠTÁŘKOVÁ METODA

KOČKOTERAPIE.

INTENZÍVNÍ POBYTY V PŘÍRODĚ A U MOŘE - tito lidé potřebují spojení se zemským magnetismem, což se nejlépe docílí u moře ve vodě a na pláži ležet na slunci na písku, nebo někde u jezera ležet na dece na slunci. Pozor na spálení sluncem, opalujte se pomalu.

PRAVOTOČIVÁ CVIČENÍ

CONSONANČNÍ MASÁŽE za zvuků léčivé hudby

TANTRICKÉ MASÁŽE V ABSOLUTNÍM DUÁLNÍM PÁRU

TITO LIDÉ POTŘEBUJÍ DOPLNIT NÁSLEDUJÍCÍ LÁTKY A ŽIVINY:

B-komplex

HTP - 5

PROBIOTIKA Z BÍLÝCH JOGURTŮ A ZELÍ

OMEGA 3 Z ROSTLINNÝCH ZDROJŮ

POTŘEBUJÍ FRESHE A CO NEJVÍCE ŽIVOU A SYROVOU STRAVU.

POTŘEBUJÍ ZBAVIT EKONOMICKÝCH PROBLÉMŮ A ZLOČINCŮ Z JEJICH OKOLÍ.