LÉČIVÉ ČESKÉ HOTELY, PENZIONY A RESTAURACE

LÉČÍME STVOŘITELOVÝMI MANDALAMI I VE VYBRANÝCH RESTAURACÍCH. VYTVÁŘÍME CELOU LÉČIVOU ZEMI. www.globalnireformapsychiatrie.cz/lecive-restaurace/

PŘEJEME SI, ABY V KAŽDÉM VĚTŠÍM MĚSTĚ VZNIKLA LÉČIVÁ RESTAURACE NEBO HOTEL ČI PENZION, KTERÉ MAJÍ RESTAURACI, SE SAKRÁLNÍMI LÉČIVÝMI MANDALAMI.

STAČÍ SI VYBRAT JEDEN JEDINÝ DEKOR, VE KTERÉM ZPRACUJEME OBLEČENÍ TĚLA VAŠÍ RESTAURACE NEBO HOTELU TAK, ABY PROSTOR HARMONIZOVAL KAŽDOU DUŠI, KTERÁ SEM PŘIJDE POBÝT A NAPLNIT SE PŘÍJEMNÝM POCITEM.

Uvědomujeme vás, že tyto vzory nesmí nikdo stahovat ani používat bez písemné smluvní autorizované licence s námi. 

Jsou za to obrovské pokuty a dlouhé detence v BOŽÍCH MLÝNECH.

Dále si můžete nechat zpracovat další 3, abyste mohli dekor měnit v průběhu roku 4x.

Stejný dekor dovolíme pouze dvakrát, jednou v Česku a druhý na Moravě. Zboží takto vytvořené ovšem budete moci prodávat svým klientům.

Přehled všech dodáme zájemcům až po celostátním referendu.

NYNÍ SNĚTE.

Oblékáme ubrusy, prostírání, obrazy na stěnu i vyšívané, tisk fotografie, závěsy, obal na menu, vizitky, letáky, weby, povlečení, prostěradla, polštářky, dózy, sirky, dózu na párátka, svíčky, krabičky, sešity, tužky, firemní papírové a látkové tašky, obaly na jídlo, talíře, misky, hrníčky, obaly na čokoládu a ledové víno, vyrobíme vám vše kromě toaletního papíru, ubrousku, ručníku, utěrky a hadru na podlahu. 

Vytvoříme značku, LOGO i firemní štít.

Nemusíte ji nikde registrovat, je registrovaná u nás a je nepřenosná, lze ji pouze sakrálně dědit. Sakrální dědic je ten, kdo na značce nejvíce pracoval a chce pokračovat v její propagaci. Pokud nikdo takový není, podnik se prodá státu, který jej nabídne zájemci, který není z rodiny a má pro jeho provoz kvalifikace srdce.

Oblékáme do stříbra i do zlata, do bíla i do černa, i barevně.

Naši grafici vám zpracují všechny doplňky v jednom stylu. 

Vytvoříme vám vaše originální produkty oblečené ve vaší osobité značce v MESIÁŠOVĚ LICENCI.

Zároveň vám pomůžeme sestavit jídelníček a plán akcí, kterými bude vaše restaurace věčně pověstná. 

Chceme, aby restaurace a hotely a penziony prosperovaly.

Propojujeme je se sítí CATMENŮ.

Vyberte si svůj dekor a přemýšlejte o názvu své restaurace podle nějaké vesničky nebo městečka na východě, nejlépe v Indii. Použijte mapy.

Jsme metropolitní rod a pocházíme z Indie, ze které jsme putovali přes Egypt a Judu do Bohemie.

Napište nám o tom, jak byste s námi chtěli podnikat.

Tyto mandaly evokují náš metropolitní INDOEVROPSKÝ původ a proto chceme, aby restaurace takto oblečené servírovaly kromě českých i pokrmy inspirované DALEKÝM VÝCHODEM a aby byly 4 dny v týdnu vegetariánské a 2 dny v týdnu servírovaly maso. 1 den budou mít volno. Chceme, aby zde byl salát bar a freshdrinky. Pulty dodáme jako franchízu.

Vyberte si a zasněte se.

Chceme, aby v restauraci některé dny v týdnu hrála živá klavírní i jiná hudba. Chceme podporovat dětské a dospívající i jiné šikovné hudebníky. Vaše restaurace se oživí a hudebníci si budou moci vydělat na tipech tím, co umí.

Na tyto restaurace bude dávat stát BEZÚROČNOU PŮJČKU. Ale musíte podnikat ve svém, osobně se angažovat a mít k tomuto podnikání vzdělání v oboru. I na nákup restaurace budou státní bezúročné půjčky. Stačí prokázat 10 let praxe v pohostinství nebo hoteliérství a vzdělání v oboru na úrovni maturity. Pokud nemáte maturitu, budete si ji moci při zaměstnání dodělat. Dostanete pracovní úlevu a studium bude organizováno tak, abyste jej zvládli. Budete na něj mít 5 let, bude částečně online a částečně prezenční při zkouškách a konzultacích před nimi.

CHCEME, ABY ZEMĚ ČESKÁ VZKVÉTALA KRÁSOU.

JSME METROPOLITNÍ CÍSAŘSKÝ ROD, NEJPRASTAREJŠÍ NA PLANETĚ ZEMI BOHEMII.

Oblékáme i dětskými vzory a zveme celé třídy mateřinek a dvanáctiletek, aby s námi děti jako celá třída pojedly. Můžete zde oslavit narozeniny a jmeniny.