LÉČIVÉ MANDALOVÉ KOBERCE.

NEPŘEBERNÉ MNOŽSTVÍ STYLŮ, KTERÉ SE HODÍ K OŽIVENÍ JAKÉHOKOLI PROSTÉHO INTERIÉRU.

MANDALOVÝ KOBEREC OKAMŽITĚ HARMONIZUJE ENERGIE V MÍSTNOSTI.

Uklidňuje mysl a srdeční duši.

Pokud se s ním sladí interiéry tak, že nic nenarušuje jeho hlavní dojem z místnosti, mítnost je léčivá energeticky a je určená k meditacím, ke studiu, k pracovnímu výkonu, k terepiím, je vhodná do nemocnic a je vhodná pro meditovny.

Právo prodávat kobercové vzory jako strojovou pleteninu si u nás budete moci zakoupit jako 

MESIÁŠOVU LICENCI. 

Ne každá mandala léčí a které to jsou, vám řekneme my.

Hledáme pro každý kraj (budeme je upravovat, Praha je příliš velká ) 10 pletařů nástěnných mandalových koberců a k nim 10 náborčích ke každému. Celkem hledáme 150 pletařů + 1500 lidí, kteří budou mít zajímavou práci jako hobby ke své práci stávající. Vybereme si vás na základě vašeho zájmu o mandaly.

Stroje pletou i povlaky na polštářky a vyšívají větší i drobné vzory na bavlněný podklad. Můžete si založit firmu jako franchízu, pokud máte prostory.

Pořádáme akci, kde se seznámíte s celým projektem a dozvíte se detaily o léčivosti mandal a jak je budeme používat pro sakralizaci prostor a léčení národa.

Hledáme obchodníky, kteří by chtěli vyplétat tyto koberce na pletacích strojích, které jim dodáme jako franchízu. 

Do stroje zadáte vzor, který si zákazník u vás předvybere a zaplatí výrobu dopředu. 

Koberec vypletete a dodáte na jeho adresu se ziskem 10.000Kč. 

Výrobci stroje platíte za zapůjčení stroje 1000Kč za jedno vypletení a za materiál, který vám dodáme, až do úplného zaplacení stroje výrobci. 

Při vypletení 1000 koberců se vám zaplatí pronájem a již pracujete pouze na sebe. Cena stroje je 1 milion korun, neplatíte nic dopředu, potřebujete pouze jednu místnost s kvalitním elektrickým rozvodem, nesmí zde být vlhko a prašno, a to o výměře minimálně 24m čtverečných (1 strana musí mít 4 metry) s oknem, aby se dalo větrat, v prvním patře soukromého domu. Nesmí to být u silnice, neboť stroje jsou citlivé na otřesy.

Stroj je trochu hlučný, dům by měl mít silné stěny, žádné sádrokartony, nesmí se v nem bydlet, ale při zavřeném okně není slyšet, zadáte program a opouštíte mistnost. Místnost se může odhlučnit, což doporučujeme. Dům by neměl být na bydlení a mělo by se provozovat minimáně 12 hodin denně, budeme vám dodávat zakázky, které budeme sbírat online a v našich kancelářích. Vypletení velkého koberce trvá dvě hodiny. Nástěnné koberce budou stát 30.000Kč. Mají 2 x 2 metry.

Budou se dodávat do ordinací lékařů a různých poradců i do prodejen, kanceláří a meditačních místností i do domácností. Jsou vhodné i do škol a veřejných budov. Budou je potřebovat i CATMANY a restaurace, penziony a hotely. Jsou vhodné i jako dekorace na chodby a do různých přednáškových místností.

Máme více jak 10.000 vzorů a všechny lze provést v různých barvách dle přání zákazníka. Každý kousek bude originální. A léčí. Pletací stroj má počítač a v něm program, kde si můžete koberec vytvořit sami dle svého gusta.

Do stroje musíte dodat pouze barevné bavlnky, které dodáváme k programu a stroji. Musíte je nakoupit dopředu  proto si berete od zákazníka peníze dopředu a výroba trvá až tři měsíce. Bavlnky musíme nabarvit podle vašeho zadání a srovnat. Jedná se o pletací sadu.

Pokud máte zájem o pletací stroj, kontaktujte nás kontaktním formulářem a zaplaťte si zálohu 10.000Kč na všimné, které je vratné částkou 9000Kč po přednáškové akci, pokud se spolu nedomluvíme. V ceně 1000Kč dostanete jako ostatní školení o významu mandal pro zdraví člověka a jak vůbec vznikly a proč tak léčí. 

Stroje začneme dodávat v roce 2023 a mezitím vám vytvoříme v této ceně web, první nabídku vzorů a celý účetní systém jak spravovat franchízu.

Všechny tyto vzory léčí, ale musí být správně použity. 

Všechny mají účel a hodí se pouze do prostředí, které je k tomu upravené. 

Jinak by vám bylo nevolno. Musíte prostředí správně vyladit.

Jedná se o kombinace barev, materiálů a stylů, které k sobě pasují, a neodborné použití by vyvolávalo hnusné pocity v oblasti žaludku.

Proto je bez nás nikam nedávejte.

TYTO VZORY NÍŽE JSOU UKÁZKY URČENY PRO 

NÁSTĚNNÉ KOBERCE. 

Nesmí se na ně šlapat.

Mandaly se na koberce nášlapné nikdy nepoužívají. Nešlapeme po sakralitě.

Mandala, která vás zaujme nejvíce, je pro vás léčivá a tak to bude nejbližší rok cca. Představte si jí jako koberec na stěnu do svého meditačního interiéru, jak by vám rozzářila život. Každý potřebuje něco jiného a proto pokud hledáte partnera, nechte mu vybrat mandalu a zjistěte, zda se vám líbí oběma. Pokud ano, jste momentálně v konkordanci.

Každý vzor i barva mají jiný význam a komunikují mnoho o vás.

Pokud vás zaujaly pravotočivé vzory, nutně musíte provádět pravotočivá cvičení.

Všechny tyto mandaly léčí zrak. Musíte se na ně dívat zpříma zprostředka a soustředěně do středu. Léčí i v této malé velikosti. 

Pokud máte zájem o LÉČENÍ STVOŘITELOVÝMI MANDALAMI,

zapište se na přednášku

LÉČIVÉ STVOŘITELOVY MANDALY,

která se uskuteční až vypíšeme termín.