OPRAVDOVÁ LÉČBA VŠECH DRUHŮ ZÁVISLOSTÍ

KTERÉ ZPŮSOBOVALA VÝRAZNĚ GLOBÁLNÍ PSYCHOTRONICKÁ ŠIKANA A PSYCHOTRONICKÉ ODSTŘELOVÁNÍ SAKRALITY, PSYCHOTRONICKÉ PUMY NA SLINIVKU BŘIŠNÍ A NA SPÍNACÍ POCITOVÉ ORGANISMY V KRKU, NA MANDLÍCH A V JÍCNU.

OPRAVDOVÁ LÉČBA ZÁVISLOSTÍ

Všechny závislosti dosud byly způsobeny pouze dvěma příčinami:

NEUTĚŠENÁ ŽIVOTNÍ SITUACE
nebo
PSYCHOTRONICKÉ MUČENÍ
Pokud si někdo myslel, že zbaví člověka nešťastného v zoufalé životní situaci, kterou nemá jak vyřešit, jeho závislostí, tak je blázen on. Nejde to, dokud se situace závislého výrazně nezmění k lepšímu, aby měl motivaci a dostatek příjemných pocitů, aby odolal závislosti bez ohledu na to jak se vytvořila.

Naše bytost funguje na příjemné pocitové zážitky, pokud je nemá, podléhá depresi a pokud je něco, co jí ulevuje od bolesti srdce a vede do zapomnění její neutěšené situace, kterou nemůže sama bez pomoci ostatních změnit, pak prostě sáhne po prostředku, který uleví. Alkohol to umí. Dočasně, než se stane břemenem.
Po drogách je hůř, po alkoholu je šance, že s ním člověk skončí, protože mezitím, než mu vznikne opravdová závislost, tak může najít řešení svých problémů.
V České Republice je nejčastější závislostí kterou lidé neřeší, závislost na alkoholu.
JAK VZNIKÁ ZÁVISLOST?

Opakovanou expozicí látce, která nám dělá pocitově dobře se poruší citlivá mikroflóra v krku zejména a na mandlích a v jícnu, která rozhoduje, zda budeme mít dále chuť na další dávku a nebo ne a rozhoduje na co vlastně budeme dostávat chuť. 

Pokud se tato mikroflóra nedovoleně stimulovala navíc psychotronicky, tak se unavila a správně nespínala a oběť psychotronického násilí dostávala na oblíbený alkohol nebo na jakýkoli jiný chuť. Většinou na svůj oblíbený.

Dalším faktorem ve vzniku závislostí bylo psychotronické rozstřelování slinivkové regulace pocitů hladu a chutí na sladké, mezi které většina alkoholu také patří, neb je v něm hodně cukru.

Dalším faktorem je čipování produktů, které je prakticky ve všech potravinách tajně. Jedná se o psychotronické válečné zbraně skrze které se prováděly na našem obyvatelstvu psychotronické pokusy na lidech. tyto čipy byly zaměřitelsné a šlo skrze ně spuštět chutě na cokoli.

Dala se vyrobit závislost na jídle a nekontrolované tloustnutí, ale i obráceně hubnutí že člověk neměl na nic chuť.

Pokud jste upadli do závislosti a vaše životní situace je v pořádku a chcete přestat, nejjednodušším řešením je navštívit FREKVENČNÍ PŘÍSTROJOVÉ ODVYKÁNÍ ZÁVISLOSTI na SENSITIVU IMAGO. Mám vysokou účinnost a v případě, že to nepovede napoprvé, je třeba v odvykání pokračovat tak za cca dva měsíce.

Léčit odpíráním pochutiny, na kterou má člověk závislost lze odvykáním pouze tehdy, pokud má osoba, která si odvyká, náhradu příjemných pocitů, které jí původní pochutina působila.

Musí se nahradit pocitový deficit, který nastal, jinak se osoba závislá ke svému návyku zase vrátí.
Všechny závislosti jdou překonat na modlitbách.
Předpokladem je pravidelný přísun cukru ideálně v podobě, kdy se příliš nevstřebává rychle, tedy s nějakou vlákninou. Dále je potřeba zajistit příjemný pocitové zážitky, kterými se osoba léčená nasytí, aby netrpěla nárazem pocitu potřeby něčeho, co nemá.
Pomáhá pití horkých a studených nápojů na střídačku po loku, čímž se odsufokuje psychotronická střela.
Dále pomáhá jíst bílé jogurty více značek a zelný salát. Je potřeba osídlit tělo novou mikroflórou, která je alkalická. 
Závislosti narušují silně distribuci cukru a funkčnost slinivky břišní v regulaci cukru ve tkáních.
SADISTICKÉ PSYCHIATRIE UMĚLY AKORÁT ČLOVĚKA NÁSILÍM ZAVŘÍT DO ZAKLECOVANÉ INSTITUCE A MUČIT ODPÍRÁNÍM POŽITKŮ. Tím se žádné závislosti neřeší a úspěšnost těchto pokusů byla nízká. Lidé se do závislostí po propuštění vraceli. běžná léčba závislého trvala kolem 6 měsíců a celou dobu to občané financovali ze svého zdravotního pojištění. Zbytečně.

Alkoholik potřebuje ústavní dozor, ale jiného řádu, než existují nyní. 
Musí projít detoxikací toxických látek, osufokací psychotronických pum a střel a přístrojovou odvykací. Musí se dosytit omega 3 z rostlinných zdrojů, musí dostat remineraizace a antioxidanty a měl by projít celkovou prací kurátora, který zjistí, co pro něj může stát udělat, aby se netrápil a nezačínal se závislostí znova. 

Na většině závislých byl předtím spáchán nějaký zločin, který nikdo neřešil.

Je třeba ho řešit a ulevit bytosti, která se tím trápí a neumí to řešit jinak než závislostí na látkách, které mění vědomí.
Závislý by měl v případě, že se nekontroloval a skončil na záchytu, strávit v ústavní léčbě měsíc maximálně a potom být propuštěn domů, pokud si nepřeje zůstat. Některé druhy závislostí trvají 4 - 6 měsíců, než si tělo zvykne na jiný režim. Musí být ovšem podstupovány dobrovolně.

NÁSILÍM NA JEHO OSOBNOSTI NIKOMU NELZE TRVALE POMOCI. 

Pokud přestane, je to spíše proto, že se bojí, že by byl znovu zachycen, ale po čae se bát přestane a začne zase se závislostí, pokud nemá motivaci a dostatek příjemností v životě, aby toho nechal a navracel se k návyku, který z dlouhodobého hlediska nic neřeší a přidává potíže.

V HÁBSOLÚTOVĚ ATMÉRIU budeme provádět detoxikace závislostí společně s detoxikací oběti závislosti od zločinu na ní a společně s detoxikací, odsufokací a přístrojovou odvykací.

TAKTO ZAJISTÍME 100% ÚSPĚŠNOST 

V ODVYKÁNÍ A MINIMÁLNÍ NÁKLADY.