LÉČBA MENTÁLNĚ ZAJÍMAVOU ŘEMESLNOU PRACÍ

PRÁCE, KTERÁ STIMULUJE MYSL K VYŠŠÍMU MENTÁLNÍMU VÝKONU, ROZZÁŘÍ OČI, NUTÍ PŘEMÝŠLET, NUTÍ KOMBINOVAT, NUTÍ ANALYZOVAT, NUTÍ KOPÍROVAT A VYTVÁŘET SAKRÁLNÍ VZORY,  UMOŽŇUJE TRÉNING DROBNÉ MOTORIKY PRSTŮ, ZRUČNOST, RADOST Z VYTVOŘENÉHO A RADOST, ŽE MŮŽEME MÍT A OBDAROVAT NĚČÍM, CO MÁ SMYSL. www.globalnireformapsychiatrie.cz/lecba-mentalne-zajimavou-remeslnou-praci/

LÉČBA MENTÁLNĚ ZAJÍMAVOU ŘEMESLNOU PRACÍ, 

KTERÁ MÁ SMYSL.

V RÁMCI SADISTICKÉHO MUČENÍ PACIENTŮ NA STARÝCH PSYCHIATRIÍCH JSOU OBĚTI SADISMU NUCENY DO NEZAJÍMAVÝCH MONOTÓNNÍCH PRACÍ, 

V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ VE SKLEPENÍCH, KDE JE PRŮVAN, JE ZDE NEDOSTATEK DENNÍHO SVĚTLA A POHYBUJE SE ZDE VELKÉ MNOŽSTVÍ PERSONÁLEM DEBILIZOVANÝCH NERVÓZNÍCH ZMUČENÝCH PACIENTŮ, KTEŘÍ MAJÍ PŘÍSTUP K VELKÝM NŮŽKÁM.

Většinou se zde stříhá, rovnají se zde hadříky, vycpávají se polštářky nebo nějaká zvířátka, šijí zde šičky, které pacienty hlídají, aniž by je sledovaly řádně, neboť samy pracují u strojů.

Práce je nudná a monotónní v prašném prostředí. 

Celkově je zde málo místa a máte zde strach, že některému pacientovi rupnou nervy a vrazí vám nůžky do zad. Někteří pacienti nepracují a jenom zoufale chodí klátivě sem a tam. Trávíte zde většinou kolem 2 hodin v kuse, někdy i tři. 

Je to dlouhé, nudné, bolí vás záda a ruce a prsty. 

Můžete si z monotónní práce udělat mozoly nebo puchýře. 

Nůžky nestříhají řádně a levou ruku prakticky nelze používat, protože byste spíše nic neustřihli. Ničíte si zde svoji pravotočivost a tím si odebíráte životní jednotky, inteligenci, ničí to srdce a mozek směrem do infarktů a mrtvic.

Jedná se o debilizující činnosti.

JSTE VYSTAVENI NEBEZPEČÍ, ŽE VÁS NĚJAKÝ DEBILIZOVANÝ A DESAKRALIZOVANÝ ZOUFALÝ PACIENT, MUČENÝ ELEKTRICKÝM PROUDEM BEZ NADĚJE NA VYSVOBOZENÍ NAPADNE.

Těmito pracemi není možné zlepšit psychiku, můžete ji jedině zhoršit. 

Jsou vražedné pro nervový systém, 

pro srdce a mozek.

ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA
ABSOLUTNÍ AUMDŽIN
HÁB SOLÚTE AGAPE
ABSLUTNÍ MELCHISEDEK AUM
AUMLÁV AUMDON AUMMORDOR
AILAVYOU