ORGÁNOVÉ HODINY POČÍTAJÍCÍ HŘÍCHY NA NÁS KOTULE

www.globalnireformapsychiatrie.cz/kotule/

KOTULE

Pohled do kotule vám prozradí, 

zda vám pravotočí nebo levotočí zrakové a mozkové kotule a zda v mozku fyzicky a mentálně umíráte nebo nabýváte životní energie. 

Sundejte brýle, které ničí možnost, abyste si napravili zrak zpět a aby se vám spontánně cvičeními pravotočivosti detoxikoval mozek.

Zadívejte se dlouze zpříma do kotule v noci na počítačovou obrazovku, 

kdy máte kotuli přes celou svítící obrazovku ve tmě.

Pokud se musíte přestat do kotule dívat, nejste na tom nic moc.

ZHYPNOTIZOVAT SE NEJDE. NEVYDRŽÍTE TO. 

Během chvilky byste měli vidět, zda kotule pravotočí nebo levotočí, což byste nevydrželi sledovat. Udělalo by se vám špatně nebo by ucukl zrak.

Kotuli má každý orgán a tělesná dimenze v neviditelném mentálním těle a odměřují vám energetické mentální prohřešky proti matrixovým pravidlům 

(neboli proti ABSOLUTNÍMU BOŽÍMU ZÁKONU), 

která na sobě dovolíte páchat nebo je pácháte sami.

Pokud máte poruchu zraku a kotulotočíte správně, musíte brýle nebo čočky sundat, jinak si vadu fixujete. Musíte provádět pravotočivá oční cvičení na okohybné svaly, aby se nezkracovaly vaší zrakovou leností.

Sundejte zejména samozabarvovací brýle, abyste nebyli po letech světloplaší. 

Světlo slunce pronikající příjemně do očí pomáhá detoxikovat dutiny a mozek, zlepšuje paměť a inteligenci. Zvyšuje vaše šance na to, že vymyslíte nějaký zajímavý projekt, který vám zlepší životní šance na úspěch. Neustálé nošení brýlí proti slunci nebo brýlí samozabarvovacích je vadné, je to proti principům, které vás mohou přirozeně léčit.

KOTULE jednotlivých orgánů je třeba vědomě přetáčet pravotočivě směrem do nabývání životních jednotek. 

Je to nejspolehlivější a nejjednodušší způsob detoxikace, na který nikdy nebudete alergičtí, protože je jediný správně. Dokonce používání bylin a potravinových doplňků nebo používání správné stravy je oproti přetáčení kotulí pravotočivými a harmonizačními cvičeními méně žádoucí, je méně bodováno životními jednotkami a po čase to nefunguje.

Cvičení pravotočivosti nás totiž uvědomuje jak jsou věci správně. 

Jedná se o vědomá cvičení, která nás vyučují jak jsme byli stvořeni a jakou úctu máme projevovat k našemu ABSOLUTNÍMU STVOŘITELI, který vymyslel LIDSKÉ TĚLO. 

CVIČIT MŮŽE KAŽDÝ A NEPOTŘEBUJE K TOMU NIC EXTRA.

Nikdo z jiných tvorů nemůže získat životní jednotky vědomým přetáčením kotulí a prosbami, modlitbami a žádostmi o jejich natočení, protože to má pravidla.

Když se začnete vědomě přetáčet cvičeními pravotočivosti, s největší pravděpodobností to u vás vyvolá nejprve očistné vysoké horečky, na které byste měli být připraveni, neboť se nesmějí srážet a musí se nechat proběhnout.

Horečky cvičení vyvolají u lidí, kteří jsou s nějakou orgánovou kotulí těsně nad hrobem. U jiných ne. Alespoň smrtelně nemocní poznají jak mocná mohou být pro naše zdraví tato cvičení.

CVIČENÍ PRAVOTOČIVOSTI VELICE VÝZNAMNĚ ZLEPŠUJÍ PSYCHICKÝ STAV ZA PŘEDPOKLADU, ŽE NEJSTE OBĚTÍ ZLOČINŮ, KTERÝCH SE NEMŮŽETE ZBAVIT. TATO CVIČENÍ VÁM MOHOU DÁT OVŠEM SÍLU, ABYSTE PROTI ZLOČINU VE SVÉM ŽIVOTĚ ZABOJOVALI A ZBAVILI SE HO.
Další informace vám přineseme později. Čtěte, co je.