ELEKTROŠOKY

Mučení a mutilizace nervového systému, mozku a srdce pod vznešeným názvem elektrokonvulzívní terapie. Původně inkviziční metoda, kterou fašističtí ariáni převzali ze zabíjení prasat elektrickými kovovými kleštěmi do hlavy a krku a srdce. Vylepšili jí, dali jí vznešené názvy a násilím umučili jenom na našem území od jejího zavedení desetitisíce osob. Nejvíce za druhé světové války. Mnozí byli během jejich mučení směrem k smrti navíc zavření v klecích. Obrázky jsou z knihy Šílenství a civilizace od Andrew Sculla, která vypráví celou historii sadistické psychiatrie celosvětově. Doporučujeme všem k přečtení, abyste pochopili proč tyto hnusně násilné a lživé instituce rušíme a všechny sadistické "lékaře" posíláme do gehenny. Vraždili a mučili, mnohdy i na objednávku fašisticko ariánské LUFTHAFFE a stály Čechy ročně miliardy z rozpočtu na léčbu národa. Lhali a podváděli a brali za to peníze a vysmívali se žalostně beznadějné situaci obětí. www.globalnireformapsychiatrie.cz/elektrosoky/

Toto je fotografie fotografie z knihy Andrew Skulla, která ukazuje nástroj, který byl psychiatrům inspirací pro elektrošoky.

"Pohled na prasata omračovaná v římských jatkách elektrickými šoky z přístrojů jako je tento, inspiroval Uga Cerlettiho, aby aplikoval elektrošoky i na psychiatrických pacientech." Šílenství a civilizace str. 323, Andrew Skull

Když se podíváte na popis ELEKTROKONVULZÍVNÍ TERAPIE na internetu, zjistíte, že nikdo neví jak to funguje a nikdo neví jak to léčí. Přesto se to používalo, dokud jsme tyto vraždící nástroje nerozbili.

Následující skeny obrazovky jsme pořídili dne 29.5. 2021.

Uvědomujeme vás, že žádnou celkovou anestezii havlíčkobrodská léčebna neprovádí. Aplikuje elektrošoky bez anestezie, pacienti po ECT ztrácí paměť, jsou apatičtí, neschopni se soustředit, bloumají po chodbách jako zombie, spí a na nic moc nereagují.

Přečtěte si vyjádření ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA k tomu, jak elektrický proud na tělo působí. 

"ECT NIČÍ MOZEK A NERVOVÝ SYSTÉM. LIDÉ, KTEŘÍ DOSTALI ELEKTROŠOKY, NEMOHOU DOSÁHNOUT SVÝCH MAXIMÁLNÍCH TALENTŮ A NEMŮŽE SE JIM OTEVŘÍT TELEPATICKÁ KOMUNIKACE, POKUD BY NEDOSTALI RESPIRITIZACI Z VYŠŠÍ DIMENZE. MUSÍ O NI POŽÁDAT NA MODLITBÁCH. MOZEK MUSÍ STIMULOVAT JEŠTĚ JINÝMI ZPŮSOBY, KTERÉ JE NAUČÍME A STÁT, KTERÝ PACIENTY DEBILIZOVAL, JE PROPLATÍ."

Všimněte si v popisu metody ECT - ELEKTROKONVULZÍVNÍ TERAPIE z Havlíčkobrodské šejtrovny na konci druhého odstavce:

...dosud po více než 70 letech jejího užívání není znám přesný mechanismus účinku, což je v lékařství na počátku 20. století jev poměrně ojedinělý."

primář Hořčičko oddělení 7A

Proč nikdy nemůže rána elektrickým proudem léčit?


NENÍ TO TECHNICKY MOŽNÉ.

JSME FREKVENČNÍ POCITOVĚ EMOČNÍ ELEKTROPLASMATICKÉ MAGNETICKÉ BYTOSTI, KTERÉ SI VYMĚŇUJÍ INFORMACE SYSTÉMEM ELEKTROMAGENTICKÝCH IMPULZŮ MEZI BUNĚČNÝMI TKÁNĚMI.
Elektrický proud je pro lidský organismus jedovatý ve všech podobách, v některých je jedovatější. Záleží na tom, na jaké frekvenci se nachází. Volné energie etheru můžeme využívat ve svůj prospěch ke svému nabití pouze pokud máme elektrický proud na VKV vlnách 60Hz a máme kolem sebe tantémy, ovčí kůže a čisté prostředí. Jinak ne a elektrosmog je jedovatý a musí se odvětrávat průvanem několikrát denně z naší domácnosti nebo kanceláře.

Tvrdit, že elektrošoky by snad mohly léčit, když ničí neuronovou síť, je lež a podvod a je to brutálně sadistické mučení lidí.

Za aplikaci elektrošoků je GEHENNA.

Lidský organismus má velice citlivá nervová spojení, která na svých koncích mají veliké množství nervových vlásků, které se mezi sebou laskají, spojují se a předávají si informace. 

Jsme něžně jemnocitné nirvánské bytosti, které ničí bolest.

ECT JE SADISTICKY BOLESTIVÁ.
Prohlédněte si obrázek neuronu a všimněte si dendritů, axonu a jeho coverů

Tyto covery, které uchovávají vaši paměť dlouhodobě, se ničí bolestí, mechanickými údery do těla, citovými traumatickými šoky, silným leknutím nebo silným strachem, pocity hnusu, elektrickým proudem a toxickou rtutí a arzénem, který vznikal vystřelováním kyslíku ze tkání skrze frekvenční plasmové zbraně. Tedy naši lidé v České republice jsou těžce poškození na jejich nervovém systému a nyní nutně potřebují jemnocitné zacházení, potřebují dávat dary Matce Zemi, aby rychle regenerovala a regenerovala je svým životodárným zpěvem a očistou ovzduší, vod a země, a sami potřebují trochu více stopových prvků zinek, selen, měď, mangan, molybden, a nenasycené mastné kyseliny ve velkém množství, které nejsou živočišné. Většině lidí ovšem tyto potraviny nechutnají, samotné se normálně nejedí.

Zde vám dáváme návrhy potravin, které jezte více a neplýtvejte s nimi a nehamouněte, aby zbylo i na ostatní. Obsahují stopové prvky nejvíce a jsou v nich, ačkoli je půda i voda toxická a i stopové prvky se ztrácejí. Je jich tam stále dost. Co můžete, to si vypěstujte sami na svých zahrádkách i na balkonech i doma. Vše jezte čerstvé a stačí porce denně, to je v tomto případě jedna velká lžíce. Dobře kousejte. Dávejte i dětem. Těm stačí pár kuliček nebo pár oříšků pro chuť. Dětem můžete dát pendrek, je plný stopových prvků. 

Pokud nemáte moc peníze, nezoufejte. Můžete zkusit na malinkatou lžičku med nebo melasu. To stačí na doplnění stopových prvků každý den.

Covery axonu jsou složené z několikanásobné fosfolipidové vrstvy, kterou tvoří za správných okolností zejména omega 3, 6, 9. Jezte máslo. Pozor, rybí omega neobsahuje látky, které by člověku prospívaly, tvoří žlučové metabolity, ucpává játra a organismus okyseluje. Proto jí na trhu nechceme. Nic z darů moře kromě námi schválených ryb jíst nechceme. 

Nikdy nebyli určeni k jídlu, ale k pozorování. Mají nádherná společenstva a úžasně si hrají mají ve svých tělech vědecko-technické vynálezy, které máme obevit.

Vlásky dendrity může zničit bolest, silný úder, který otřese tkání, vbodnutí jedu, pokousání jedovatým živočichem, poranění v místě, kde vedou, elektrický proud nebo zlý hlasitý zvuk, vadná fyzikální frekvence puštěná do těla, jedovaté chemikálie a toxické těžké kovy, zejména pak rtuť, hliník, kadmium, olovo, arzén. Je vám jasné, že jedovaté lékojedy  jako chemoterapie, očkování a další toxické jedomedicinální preparáty, nervové spoje brutálně sadisticky ničily.

Dendrity i axony může v oblasti celého nervového systému i v míše a na mozku zničit parazit jako například borrelie a toxoplasmoza a améby. Ty rádi množili psychotronicky frekvenční zločinci, než jsme je zneškodnili.

V oblasti pánve a nohou je může ničit a paralyzovat psychotronický herpesvirus a urogenitální nákaza pseudomonazou aeruginozou, ureaplasmata, mykoplasmata, gardnerella, syfilis, schistosoma - krevnička, chlamydie, bičenka poševní, escherishia, salmoneloza a pokud máte toxické tělo a sufokujete z porušení elektromagnetismu těla elektrizujícími jevy z psychotronické šikany nebo po elektrošoku, může vás rozsáhle náhle napadnout zlatý stafylokok (aureus), který je pak běžně neléčitelný, pokud byste neodsufokovali, což by už nemuselo jít nijak.

Takto níže vypadají nervové spoje, když už nemají vlásky. 

Informace mezi nimi fungují na základě elektromagnetické přitažlivosti, ale nejsou ostré a nedochází k přesnému přenosu. Takový člověk není alert, nepamatuje si a potřebuje opakované uvědomění, aby si pamatoval. Mnohé věci není schopen pochopit. Snižuje se mu schopnost učení. Klesá mu inteligence. Ztrácí řeč. Neví, co má říci. Je pomalý v mluvě a úsudku. Neumí se vyjádřit. Špatně popisuje realitu. Vidí jinak.

Vlásky dendrity tedy může zničit bolest, silný úder, který otřese tkání, vbodnutí jedu, pokousání jedovatým živočichem, poranění v místě, kde vedou, elektrický proud nebo zlý hlasitý zvuk, vadná frekvence puštěná do těla, jedovaté chemikálie a toxické těžké kovy, zejména pak rtuť, hliník, kadmium, olovo, arzén.

Mezi vlásky neuronů, za normálních nirvánských okolností vedou jemňoučké elektromagnetické impulzy a pokud je dendritických vlásků málo, protože je zničil elektrický proud, ničí se MAGNETICKÉ TĚLO.

Pokud má někdo zničené magnetické tělo a přepólované magnety v buňce, nemůže si najít správného partnera, ani správné přátele, ani správné povolání. MÁ VADU INTUICE.

Nenajde správně, co by ho léčilo. Nemá správně chutě, čich a slyší jinak frekvence, může být alergický, podrážděný až agresívní nebo hysterický. Nic nepřitahuje správně a nemůže rozvinout svoji inteligenci a svoje talenty. 

Rána elektrickým proudem se tak rovná zničení perspektivy navždy, pokud by taková oběť sadistického násilí nedostala pomoc a zkušený terapeut by jí nepřepóloval zpět.

Ranou elektrickým proudem dochází k nedokonalému přenosu informací, ztrácí se dlouhodobá paměť, která jde těžko doplnit, pokud nemáte spojení do minulosti skrze přesné záznamy, videa a fotografie nebo pamětníky stejných událostí, kteří by vám paměť doplnili správně, můžete si proto pamatovat vadně a svědčit vadně a nemůžete za to, prostě si nepamatujete a myslíte si, že věci byly takto, a ony byly jinak. Můžete být přesvědčeni o své pravdě a žijete ve lži, což vás ohrožuje na zdraví a perspektivě, protože přitahujete lež. 

Kdo lže, krade ostatním i sobě paměť a proto o ni sám může přijít a být uváděný v omyl dále.

Dále se mění vědomí, náhle nerozumíte věcem, kterým jste rozuměli dříve, nespojujete si informace tak rychle, ztrácíte bezprostřední uvědomění co chcete udělat. 

Co je horší, ničí se správná intuice, mění se přirozené instinkty, což vás vede do nesprávných úsudků a rozhodnutí. Můžete se tak zranit, mít úraz, může se vám stát nehoda, můžete si rozbít věci a nebo vás vadné rozhodnutí vede do ztrát finančních, majetkových, i na pověsti, či ztratíte někoho, kdo vám byl blízký, protože si s ním náhle nerozumíte. Nepřitahujete se. Těžko si vybíráte jiného partnera.

Horší se smysly, citlivost, soucit a milosrdenství, ale i obráceně můžete být více lítostiví a extrémně prožívat neštěstí ostatních bytostí, ztrácí se odolnost na zátěž, narůstá stres a úzkost a můžete se dostat do depresí, žalu, ale také můžete přijít o správnou funkci orgánů čití, o bezprostřední paměť, rychlý úsudek, o inteligenci, schopnost se správně vyjádřit, schopnost logicky uvažovat a schopnost vést rozhovory. 

Můžete oněmět, koktat, zadrhávat v řeči, můžete mít tiky, fobie, neopodstatněný strach, zlé sny a vize až halucinační stavy, ale i nutkání do činností, které nejsou normální. Může se vám rozvinout mentální anorexie, bulimie nebo naopak vlčí hlad, závislosti na jídle či alkoholu nebo na čemkoli, co vám ulevuje od bolesti duše a od strachu a úzkosti. 

Některým lidem se rozvinovalo nutkání nakupovat určité předměty, třeba boty nebo kabáty, jiní si intenzívně myli ruce nebo se neustále česali, až si vytrhali velké množství vlasů. Jiní si kousali neodolatelně nehty, škrábali se až si vyškrábali těžce zhojitelné boláky po těle, jiní si okusovali kůži, jiní lidé měli divné sexuální chutě až do hnusperverze. To všechno mohla udělat v těle rána elektrickým proudem a nebo také zprznění psychotronickou zbraní nebo jedem. Stačilo jednou. 

Zločinci takto likvidovali lidi na elektrice a správném prožívání tak, že na ně mířili dlouhodobě vadné frekvence z tajných plasmových zbraní a nebo jimi halucinacemi či způsobováním úzkostí a depresí frekvenčně, což šlo poměrně snadno, oběť dostali na psychiatrii, kde obdržela několik elektrošoků. 

Někteří psychiatři to samozřejmě věděli, protože byli zapojeni do fašistického psychotronického počítačového programu a vědomě neléčili, ale mučili. Jiní to nevěděli a přebírali vadné palékařské procedury, protože je neprozkoumali na modlitbách a slepě uvěřili falešnému popisu jejich účinku.

Praktiky vraždit mučením elektrickým proudem je zde již od konce 18. století, byla dlouho tajná, protože se zde likvidovali tajně lidé, které se znelíbili zločinným násilníkům, kteří ovládali zejména trhy s jedy, média, těžbu ropy a sport. 

Kniha Andrew Skulla uvádí, že se původně vraždilo kleštěmi na prasata. Tento obrázek je z této knihy Šílenství a civilizace i jako dalších pět.

Přečtěte si opravdu tuto knihu, otevřou se vám oči o jak strašlivý sadismus se jedná. 

Je jedno, že jsou nyní lepší postele, mučené to bolí podobně. Jedy se používají dál. Dříve to byl strychnin, arzén, formaldehyd a rtuť. 

Dřívější sadistické psychiatrie prováděly lobotomizace, kdy se lidem téměř zaživa vrtalo do hlavy a odstraňoval se jim mozek a tvrdilo se, že to léčí, když to těžce debilizovalo a bylo to brutálně bolestivé. Oběti umíraly na bolest fyzickou a na náraz zlou myšlenkou. Bolest se jim vracela stále dokola, až zešílely.

Nejvíce za poslední se zde zlikvidovalo lidí, kteří něco extra uměli, bylo jedno co, zločinci z nich lstí nebo hackerskými útoky či obyčejným zločinem vyrazili všechno jejich knowhow i jako jejich falešní přátelé a potom, když od nich všechno měli, tak je nechali zavraždit umučením buď psychotronicky, nebo fyzicky a nebo v psychiatrických blázincích, kdy je nařkli buď ze zločinu nebo z nesoudnosti, ze společenské nebezpečnosti a to hromadným falešným svědectvím, ukradli jim všecko, někdy i děti a nechali je pomalu leta mučit hrůzostrašnými způsoby.

DĚJINY SADISTICKÉ PSYCHIATRIE JSOU DĚJINY HRŮZY MUČENÍ.