CVIČENÍ PRAVOTOČIVOSTI PRO DLOUHOVĚKOST A DUŠEVNÍ SÍLU

NAPROSTO NEZBYTNÁ PRO SEXUALITU V HADÍ A DRAČÍ SÍLE, PEVNÉ ZDRAVÍ A PRODLOUŽENÍ VĚKU AŽ NA PRŮMĚRNÝCH 135 LET. www.globalnireformapsychiatrie.cz/cviceni-pravotocivosti/

CVIČENÍ PRAVOTOČIVOSTI

PRO MAXIMÁLNÍ DLOUHOVĚKOST A DUŠEVNÍ SÍLU

CVIČENÍ PRAVOTOČIVOSTI SE BUDEME UČIT V TELEVIZNÍ PROGRAMU 

PANACEJSKÝ BONTÓN.

Jelikož jsme helixspannerová diaatomární realita, která je neustále v pohybu pravotočivě, vybíjíme se levotočivými pohyby, pokud je jich hodně, přetáčíme se energeticky a potom se snadno vybíjíme.

Jsme pravotočivé frekvenční bytosti.


Nyní můžete začít TRÉNOVAT PSANÍ LEVOU A PRAVOU RUKOU
Kupte si písanky a pište levačkou, pokud jste byli praváci. 
Zvýšíte si tím naději na zdraví mozku a smyslů a přetočíte si kotule zraku doprava.
Všechny děti se musí učit psát oběma rukama od malička a od první třídy extra, aby se odstranily všechny vývojové poruchy učení způsobované psychotronicky. Každý, kdo má nějakou poruchu učení, musí začít používat druhou ruku stejně jako první a musí se s ní naučit psát.

Ideální harmonizačním cvičením je hra na klavír oběma rukama, obzvláště levou byste měli trénovat extra, pokud není moc šikovná. Vhodná je dále hra na harfu, na bubny a na všechny hudební nástroje, kde lze střídat ruce a hrát oběma rovnoměrně.
Můžete zkusit jednoduché domácí práce a řemesla dělat obráceně, druhou rukou. Můžete zkusit i sporty jinak. Hrajte druhou rukou třeba ping-pong, badminton, házejte si míčem druhou rukou.

Pro psychickou pohodu je důležité být co nejvíce tělesně všestranný a více pravotočivý.

Pro ty, co pracují s počítačem, je nutné mít anglickou klávesnici, ne českou, ta je levotočivá záměrně vadně, aby se počítače více zasekávaly, neboť se na ní nepíše rovnoměrně oběma rukama. 
Abyste se vyhli přetáčení kotulí srdeční, pište tak, že si sednete rovně a dáte si počítač doprava a píšete vpravo. Až vás začnou bolet záda, přetočte si počítač vlevo a pište vlevo více. Takto střídejte strany a nedojde k vadnému přetáčení kotulí.
Zkuste psát jedním prstem a prsty střídejte. 
Můžete zkusit psát na klávesnice pery, které mají gumový konec, 
kterým to jde.
Když hýbete myší, hýbejte s ní pravotočivě. Natáčíte si kotule. Je to pouze a správných návycích.
Dělejte věci obráceně, než jste byli zvyklí, co jste brali do pravé ruky, berte nyní do levé.
Další rady dostanete později.